Autor Wątek: Aranżacja kuchni?  (Przeczytany 15722 razy)

Offline Kobietamechanik

• mama raczkująca
  • **
Odp: Aranżacja kuchni?
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 27, 2019, 12:46:51 »
Hej, czy ktoś może kupował pokrywki szklane ?  W firmie Złoty Widelec?

Offline AnnMa

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 02, 2019, 02:07:10 »
Wybór mebli, dodatków, farb jest tak duży, że ciężko samemu poradzić sobie ze stworzeniem idealnej kuchni. Ja zdałam się na specjalistów, którzy stworzyli dla mnie projekt kuchni białystok. Dałam im tylko małe wskazówki jak mniej więcej chciałabym, aby kuchnia wyglądała. Efekt jest na prawdę super, jestem zachwycona moją kuchnią. Jest bardzo nowoczesna i stylowa. 
Potrzebne Ci żaluzje wrocław? Sprawdź https://www.lumex.wroclaw.pl/- duży wybór, niskie ceny.

Offline milana

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 13, 2019, 10:31:42 »
Według mnie najważniejsze są meble. Kuchnia musi być nie tylko ładna, ale też praktyczna i funkcjonalna. Dlatego ja zdecydowałam się na meble na zamówienie. Firma https://www.wior-plyt.pl/ z Wyszkowa spisała się znakomicie. Dla nich nietypowe wymiary nie stanowią problemu. Wręcz przeciwnie, tak zaprojektują wszystko, że lepiej się nie da.

Offline Mimichaska

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 15, 2019, 09:34:48 »
Na pewno nalezy zacząć od odpowiednich mebli kuchennych, później postawić na odpowiednie urządzenia agd. Zapoznajcie się też z propozycjami od sklepu https://hefra.pl W tym miejscu możecie liczyć na spory wybór zestawów sztućców od klasycznym wzrornictwie ze srebra.

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 06, 2019, 05:56:22 »

Online vessa

Offline Mysia

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 15, 2019, 08:01:32 »
Mam już wybrane meble, zwykłe białe, teraz jestem przy wyborze sprzętu, myślę o piekarniku z serii 700 SENSE SenseCook, ktoś ma? Podoba mi się ta opcja termosondy.

Offline julka990

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 24, 2019, 03:03:27 »
Macie rolety albo plisy w kuchni? Ja właśnie kończę remont i zastanawiam się jak udekorować okno. Oczywiście firanka będzie ale okno jest od południowej strony i chcę chronić się przed słońcem. Myślałam o tym żeby zamówić plisy z https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html Myślicie, ze sprawdzą się w kuchni?

Offline Aneczka87

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 28, 2019, 03:51:32 »
Ja ostatnio zdecydowałam się na drzwi z witrażem do kuchni. Początkowo nie uważałam tego za dobry pomysł, jednak teraz widzę, że całkiem, całkiem to wygląda. Co prawda, na początku wydawało mi się, że jak dzieciaki zaczną się ganiać to raz dwa po witrażu, ale póki co jest dobrze i panujemy nad sytuacją. Kolega męża polecił nam  firmę zajmującą się profesjonalnie wykonywaniem tego typu zleceń. Teraz myślimy coraz bardziej o drzwiach z witrażem przy wejściu.

Online vessa

Offline helka89

• mama nowicjuszka
  • *
    • https://baukrane.pl/
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 01, 2019, 01:34:43 »
Zalezy mi na tym,aby dobrac odpowiednie nakrycia stołu,poniewaz niedługo mam dość spore przyjęcie z okazji urodzin. Jakie nakrycia wy wybieracie? Wolicie obrusy czy bieżniki? Mi bardzo podobają się bieżniki,a w szczególności w taki wzory https://sklep.selene.pl/bieznik-na-stol-hayka-150x50-mech,3,13625,11230 Co sądzicie?

Online vessa

« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 12, 2019, 07:36:53 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

Online vessa

« Odpowiedź #103 dnia: Październik 19, 2019, 04:06:40 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

Offline Mysia

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 24, 2019, 09:52:34 »
A jaką macie zmywarkę? Nie mogę zdecydować się ostatecznie, chociaż najbardziej jestem przekonana do ComfortLift, co o niej myślicie?