Autor Wątek: Sukienka  (Przeczytany 479 razy)

Offline Antka

• mama ostro zakręcona
  • **
Sukienka
« dnia: Wrzesień 24, 2019, 03:30:06 »
W jakich miejscach kupujecie dla siebie sukienki ? Ja od jakiegoś czasu zauwazyłam, ze lepiej jest poszukać czegoś w sklepach internetowych niż szukać czegoś tak lokalnie. Ceny są zdecydowanie przystępniejsze. Widziałam tutaj https://estilex.pl/53-sukienki-spodnice , kilka fajnych modeli. Myślicie, że jeszcze przed swiętami uda mi się coś kupić?

Offline Radusiek126

• mama świeżynka
  • *
Odp: Sukienka
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2019, 04:11:32 »
Moja żona bardzo lubi kupować różne sukienki.

Offline Kirra88

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2019, 08:38:50 »
Różnorodność najważniejsza:) . Przy czym jeżeli szukamy fajnych sukienek na jesień, zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą Born2be.pl . Znajdziemy w niej m.in. świetnie skrojone szmizjerki w różnych odcieniach. Przy czym w tym przypadku rozmiarówka jest szeroka, a dodatkowo nie musimy się obawiać o wygórowane ceny:).

Offline Pimpi

• mama doświadczona
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2019, 12:27:44 »
Ja ostatnio szukałam dla siebie jakieś ładnej sukienki z długim rękawem. Udało mi się taką znaleźć w sklepie internetowym https://mewa24.pl/. Nie była droga, więc zamówiłam i absolutnie się nie zawiodłam ;) Sukienka jest z dobrego jakościowo materiału, nie gniecie się i idealnie pasuje do mojej sylwetki ;)

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 19, 2019, 02:37:32 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт

Offline borek

• mama świeżynka
  • *
    • https://evita.com.pl/produkty/garsonkisukienki/
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2019, 07:02:11 »
Zwykle robię zakupy w sieci. Jeśli chodzi o sklepy to mam jeden ulubiony i zawsze tam się zaopatruję.

Offline szafir

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2019, 11:01:09 »
Mam w swojej szafie sporo sukienek. Zdecydowanie najchętniej chodzę w kieckach. Czuję się bardziej kobieco.
Poleciłabym Ci sklep MOODO: https://moodo.pl/ , bo sama tam kupuję ciuchy do pracy. Jakość bardzo dobra, fasony oczywiście najnowsze. Można trafić na fajne perełki - pogrzeb też w zakładce outlet albo do -50% na nową kolekcję. Grzech nie skorzystać z takiej okazji :D

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 11, 2019, 01:39:22 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

Offline Moniczka

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 17, 2020, 12:21:06 »
Ja jestem wielką fanką sukienek maxi. W nich czuje się najbardziej swobodnie i kobieco. Myślę, że taka suknia pilar wpadnie wszystkim w oko. Wybieram się w niej na wesele do mojej siostry. Co myślicie? :)

Offline Klaudiuszek22

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 18, 2020, 03:05:47 »
Ja bardzo lubię gdy moja żona zakłada różne sukienki :)

Offline matej_mlody

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 25, 2020, 12:10:29 »
Z pewnością są już takiet tematy w internecie. Według mnie bardzo łatwo znaleźć coś w tym zakresie.
Jedynie żyjąc o krok od śmierci można pojąć nieopisaną radość życia.

Offline Moniczka

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 07, 2020, 06:06:36 »
Ja od męża dostałam już prezent na Walentynki. Nie powiem, bo czerwona sukienka prima naprawdę mi się podoba i już nie mogę się doczekać, aż ją założę :)

Offline Orykotonski

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 08, 2020, 07:56:13 »
Wydaje mi się, że jeszcze nie jest sezon na sukienki.