Autor Wątek: Sport to zdrowie  (Przeczytany 491 razy)

Offline RybkaTanczyIspiewa

• mama dobra rada
Sport to zdrowie
« dnia: Styczeń 11, 2020, 08:30:22 »
Kochani, całe moje życie rodzice mówili mi, że sport to zdrowie i powiem wam zaszczepilam to w moich dzieciach, moja córka w szkole na zajęciach z akrobatyki wymiata :D dlatego chce ja zapisac na zajecia z akrobatyki do https://kidos.pl/zajecia/warszawa/k,sport mam nadzieje ,ze zlapie bakcyla i będzie szczesliwą dziewczynka :)

Offline repis

• mama świeżynka
  • *
Odp: Sport to zdrowie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2020, 10:59:07 »
zdecydowanie sport to zdrowie według mnie!

Offline bodas

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2020, 09:56:28 »
faktycznie sport to zdrowie według mnie :)

Offline kayla

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2020, 03:04:19 »
Akrobatyka to super sprawa. :) A z moimi dziećmi chodzimy na basen i do parku trampolin, żeby się wyszalały. O zdrowie całej rodziny dbam jeszcze w kuchni podając im zdrowe i pyszne jedzonko, bo zaczęłam interesować się tematem superfoods. I tak, jemy więcej warzyw i generalnie zieleniny, a ostatnim odkryciem jest u mnie olej konopny. Zdrowy i nadaje fajnego smaku potrawom.

Offline Fallen Angel

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2020, 02:21:47 »
Zgadzam się, zdecydowanie aktywność fizyczna pozwala pozostać w dobrym zdrowiu. A jeśli po uprawianiu sportu czujemy zmęczenie i ból mięśni to warto skorzystać z masażu lomi lomi nui, który pomoże mięśniom w regeneracji a nam pozwoli się zrelaksować i odpocząć.

Offline karin

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 15, 2020, 12:07:53 »
Można dbać o zdrowie na wielu płaszczyznach. Warto też pomyślec o ochronie środowiska bo to też bardzo wpływa na nasze zdrowie. Zobaczcie sobie np. https://ekodialog.pl/oferta/firmy/ . Prowadzą tam doradztwo do spraw ekologii.

Offline AnnaRedzia

• mama świeżynka
  • *
    • Taxi Legionowo
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2020, 01:51:33 »
Jak się wam znudzi bieganie w Serocku to polecam przejazd taksówką. https://taxi-serock.com.pl zabierze wam tanio z obiektu biegowego wszędzie tam, gdzie będziecie chcieli. Taxi Serock 24h to pewność dla całej rodziny.

Offline maniakalna

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 21, 2020, 02:27:59 »
Zwlaszcza uprawiajac sport trzeba tez dokladnie o swoje zdrowie dbac - dlatego ja z mezem regularnie wykupujemy sobie w diagnostyce badania w postaci pakietu e-pakiet dla kazdego :) Maja tam wszystkie potrzebne badania do regularnej diagnostyki czy wszystko z organizmem jest w porzadku

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 31, 2020, 03:25:07 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.ru
garbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.ru
getintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ru
handcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.ru
juicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.ru
kilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.ru
lacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.ru
landmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ru
leaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.ru
narrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ru
qualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.ru
recessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.ru
tamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru