Autor Wątek: Problemy ze stopami?  (Przeczytany 6992 razy)

Offline saszka

• mama nowicjuszka
  • *
Odp: Problemy ze stopami?
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 26, 2019, 04:38:17 »
Jak macie suchą i zrogowaciałą skórę na stopach to polecam zrobić w salonie zabieg calluspeeling firmy Mavex. Jest rewelacyjny, stopy są bardzo gładkie i to na długo.

Offline rybcia

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 27, 2019, 08:36:36 »
kochani a polecilibyście mi sprawdzonego podologa z Warszawy?

Idź do Anny Menickiej z Kliniki Zdrowych Nóg - ul Słowackiego. Super kobietka, bardzo życzliwa i sympatyczna. A do tego ma ogromne umiejętności. Cokolwiek by nie działoby się z moimi stopami czy to modzele czy ostatnio problem z paznokciami to ona zawsze zaradzi

Offline LadyInRed

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 12, 2019, 07:04:26 »
Myślę, że jak chcecie zadbać prawidłowo  o swoje stopy. To nie wystarczy tutaj tylko stosować dobre kremy.  Warto również pomyśleć o zakupie dobrego pilnika elektrycznego typu https://pl.oriflame.com/products/product?code=29455 . Takie urządzonko bardzo się przydaje. Można go stosować zarówno na mokro, jak i sucho. Ma nawet zgodność CE. Najważniejsze w tym wszystkim, że efektywnie działa.

Offline 0kingo0

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 22, 2019, 11:55:44 »
hej,
ja polecam zmienić obuwie, kiedyś w pracy nosiłam zwykłe trampki, przez co moje nogi się pociły, nie oddychały i nieco puchły. Od kiedy poruszam się w butach medycznych Doktor Leon - https://www.drleon.pl/ czuje się świetnie, stopy oddychają, buty nie ślizgają się, a moje nogi i plecy, tak jakby są odciążone i nie męczą się :)

Offline karolajna

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 26, 2019, 02:01:55 »
Powiem Wam że ja ostatnio po tym jak zmieniłam buty bardzo mnie bolały stopy, zawsze tak mam że jak noga musi mi sie przyzwyczaic do nowego buta , jeszcze akurat wtedy wybraliśmy się na długą pieszą wycieczkę i myślałam że oszaleję, mąż mi w aptece kupił maść dip rilif, ulga niesamowita, ból zmalał i jakoś byłam w stanie iść do pracy.

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi

Online vessa

Offline Mamrotka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 13, 2019, 01:30:36 »
Mając kłopoty ze stopami,warto odwiedzić gabinet podologiczny lublin,z bogatą ofertą zabiegów. Oferują zabiegi na pękające pięty,zrogowaciałą skórę,pomagają pozbyć się brodawek czy uciążliwych odcisków.Wszystko to wykonywane jest w higienicznych warunkach,w bezpieczny sposób przez lekarzy podologów, kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem.Warto bliżej poznać ich ofertę,wchodząc na stronę https://podologialublin.pl/

Offline pasilfka

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 19, 2019, 09:54:45 »
ja się solidnie wzięłam za moje stopki, w ruch poszedł peeling scholl elektryczny i ich skarpetki z olejkiem kokosowym, mistrzostwo. Po takich zabiegach to skóra jest super mięciutka i nawilżona na bardzo długo.

Offline Antka

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 25, 2019, 02:50:12 »
Dlatego o nasze stopy musimy odpowiednio dbać. Wydaje mi się, ze takie skarpetki nawilżające od Scholla z olejem kokosowym  będa do tego idealnym rozwiazaniem.

Offline Alias

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 30, 2019, 01:09:22 »
A używałyście też tych z olejem makadamia? Nie widziałam wcześniej masek w formie skarpetek, które działają nawilżająco, kojarzę tylko te złuszczające. Za to moim zdaniem plus dla Scholla.

Online vessa

Offline 35karola

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 02, 2019, 09:31:27 »
U mnie zwykle największym problemem były zrogowaciałe pięty. Zimą mi to nie przeszkadzało, bo jednak w większości czasu stopa jest zakryta, jednak kiedy zbliżały się ciepłe dni, to było to dla mnie uciążliwe. Od jakiegoś czasu używam tego kremu na zrogowaciałe pięty: (https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-przeciw-zrogowaceniom/) i jak na razie widzę poprawę, więc liczę, że ten produkt będzie skuteczny. Na razie zauważyłam silne nawilżenie i po jego użyciu skóra stóp jest miękka, więc to już dla mnie naprawdę duża poprawa. Jednak liczę na jeszcze lepsze efekty po dłuższym stosowaniu

Offline Antka

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 24, 2019, 12:19:25 »
Wydaje mi się, że jest wiele skutecznych metod chociaż mnie najbardziej przekonały skarpetki nawilżające od Scholla z olejem kokosowym . Zależało mi na szybkiej reakcji i czymś co bardzo dobrze nawilży i te skarpetki trafiły idealnie.