Autor Wątek: Aranżacja wnętrz  (Przeczytany 44683 razy)

Offline cendra

• mama ostro zakręcona
  • **
    • https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-konsolidacyjny,3.html
Odp: Aranżacja wnętrz
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 07, 2017, 09:05:13 »
Też uważam, że jednak czasem lepiej wynająć kogoś kto urządzi dom za nas. Oczywiście przeciwnicy takie rozwiązania powiedzą, że urządzanie domu czy mieszkania wcale nie jest takie trudne. Można poczytać sobie takie artykuły jak http://www.alter-transport.pl/trendy-w-wystroju-wnetrz-2017/ , pooglądać tutoriale i zrobić to równie dobrze samemu.  Ale taki dekorator też ma wiele zalet. Po pierwsze można obalić mit, że wnętrze nie będzie nasze, a za to będzie bardziej bezosobowe. Po te dekorator przed rozpoczęciem pracy rozmawia z nami o naszej pracy zainteresowaniach, tego co lubimy, a co nie. Aby stworzyć wnętrze idealne dla nas odwzorowujące nasz charakter. Po za tym najczęscirej taka osoba kilka lat już pracuje na rynku i wie gdzie kupować tanie i dobro jakościowo meble czy dodatki do wnętrza. Także co jest dodatkowym plusem to, to że taka osoba nas odciąża, dzięki czemu oszczędzamy czas, który możemy spędzić z rodziną i jesteśmy bardziej wypoczęci.

Offline panda

• mama zaangazowana
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 07, 2017, 05:27:34 »
Przy aranżacji wnętrza wazny jest każdy szczegół.Sporo osób nie zwraca jednak uwagi na detale.  Bardzo lubie gdy w domu roznosi się zapach świec. Mam u siebie Yankee Candle https://puderek.com.pl/swiece-zapachowe/3793-yankee-candle-soft-blanket-sloik-duzy-swieca-zapachowa.html . Jak już ktoś kupi jedną to nie oprze się kolejnym zakupom.

Offline Szakirka

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 09, 2017, 03:34:00 »
To prawda, ładnie zaaranżowany dom to podstawa. Każdy z nas musi mieć taki wystrój by dobrze się w nim czuć. Ja jakiś czas temu miałam salon pomalowany na niebiesko, bo mi mąż jak byłam w szpitalu pomalował. Chciał dobrze, ale nie trafił i drażnił mnie ten kolor. Tego lata przemalowałam salon i zamówiłam nowe meble na http://plmeble.pl/, kiedy mąż był w delegacji. Obawiałam się, że jak przyjedzie to będzie zły. Ale on wszedł, popatrzył i mówi: No jak ty coś zrobisz to aż chce się mieszkać. Aż miło :)

Offline Flazeda

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 12, 2017, 12:48:30 »
Jeśli ktoś nie zna się za bardzo na urządzaniu wnętrz i nie umie dobrać mebli i dodatków to pomoc specjalisty jest jak najbardziej wskazana, żeby mieć gwarancję udanego wnętrza na lata.

Offline Donuta

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 24, 2017, 03:26:59 »
Mam problem, znalazłam fajną rzecz ale nie jestem przekonana czy jest warta swojej ceny. Mianowicie wieszaki ścienne w rewelacyjnych kształtach

Offline diablica

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 24, 2017, 12:14:49 »
Najlepiej zatrudnić do tego jakiegoś specjalistę.

Offline kulejka

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 06, 2017, 01:50:12 »
A co sądzicie o stroiku adwentowym i podobnych, tego typu dekoracjach? Dla mnie mogą fajnie urozmaicić każdy styl, wnieść w niego trochę"życia". Ja na przykład swoje własne cztery kąty urządziłam w stylu skandynawskim. Wychodzę bowiem z założenia, że liczy się w mieszkaniu przede wszystkim przestrzeń, a nie to, żeby było ono zagracone meblami czy bibelotami. Sam styl skandynawski, choć podoba mi się, pozostawał trochę zbyt ubogi, dlatego trochę go urozmaicam, choćby teraz takim stroikiem - http://www.familie.pl/artykul/Stroiki-Adwentowe-spraw-aby-czas-oczekiwania-na-Swieta-byl-tak-samo-magiczny,12705,1.html

Offline Oseska

• mama zaangazowana
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 07, 2017, 11:13:21 »
Wiele pomysłów aranżacyjnych można znaleźć w sieci, mogą się naprawdę przydać.

Offline Samuela85

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 30, 2017, 09:39:53 »
Nie trzeba nawet specjalnie kogos najmowac, aby aranzacje wnetrza wykonac. Wystarczy dobrze pogooglowac i mozna trafic na prawdziwe perelki, ktore jestesmy w stanie same w domu wykonac. Spojrzcie - https://artstylmeble.pl/product-pol-2463-Aranzacje-okienne-Natalyah.html - w tym sklepie sa juz gotowe aranzacje okienne - wystarczy zakupic materialy i zrobic to u siebie w domu. Nie jest to proste i przyjemne? A same aranzacje - wg mnie bomba.

Offline Katrina852

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 02, 2018, 02:12:22 »
Według mnie fajnie jest urządzić klasyczne wnętrze i zmieniać jego charakter za pomocą dodatków :) Jednak mocne i trwałe akcenty nie są już takie ,,proste w obsłudze".

Offline pomarańczka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 04, 2018, 12:03:17 »
Jeśli czujesz się na siłach na tyle żeby sama aranżować wnętrze, wszystko wymyślać i biegać po sklepach to czemu nie :D Ja osobiście uwielbiam samej projektować miejsce w którym będę spać, jeść itd

Offline Skaka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 10, 2018, 01:57:54 »
Polecam studio projektowe Rama Rama z Gorzowa
Pozdrowienia!

Offline filemonek

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 20, 2018, 04:06:15 »
Może i dobrze mieć specjaliste, ale z drugiej strony urzadzamy mieszkanie dla nas i pod nasze preferencje, o ktorych czesto sami jeszcze nie wiemy. Najlepiej jest chyba po prostu usiasc i poogladac koncepcje w necie. Tego w tej chwili jest mnostwo przeciez. Sami urzadzalismy ostatnio salon. Wybralismy kilka aranzacji a pozniej je realizowalismy w salonie agaty, Dodatkowo sprzedawcy sa bardzo pomocni i sluza rada. Nie zawsze trzeba od razu szukac rozwiazan u profesjonalistw zwlaszcza jesli budzet jest bardzo okrojony. Lepiej te kase przeznaczyc np. na lepszej jakosci zaslony czy poduchy

Offline rybcia

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 05, 2018, 09:07:47 »
Tak samo jak pomarańczka lubię sama wszystko projektować. Tylko ja wiem co mi w głowie siedzi xD Teraz na urlop w lutym planuję delikatny remont w salonie bo chciałabym go nieco odświeżyć. Ściągnęłam duluxową apkę na telefon Visualizer i kombinuję z kolorami ścian tak żeby pasowały do mebli a zarazem były odmnienne od tego co mam teraz. Jestem ciekawa jak mi to wyjdzie :D

Offline pola874

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 20, 2018, 04:52:47 »
Ja bardzo lubię co chwilę zmieniać coś w swoim wnętrzu, aby nie było nudno i aby zawsze była jakaś świeżość. Ostatnio moją miłością stały się świece naturalne z wosku pszczelego. Nie tylko są piękne pod względem naturalności, ale także pięknie wyglądają i zdobią całe wnętrze. Kupiłam je na stronie naturalbee.pl.