Autor Wątek: Aranżacja wnętrz  (Przeczytany 44704 razy)

Offline cendra

• mama ostro zakręcona
  • **
    • https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-konsolidacyjny,3.html
Odp: Aranżacja wnętrz
« Odpowiedź #45 dnia: Września 07, 2017, 04:10:55 »
Racja jest tyle inspiracji, że nie wiadomo z czego ma się ją czerpać. Jest tego naprawdę bardzo dużo. A jak człowiek nie wie od czego zacząć to też jest to napisane w necie. Można nawet na http://www.icons.com.pl/co-do-malowania-scian/ znaleźć co jest potrzebne do malowania ścian i jak to robić. Moim zdaniem z jednej strony to dobrze, że w internecie jest wszystko zaś z drugiej już niekoniecznie. Przestaliśmy się pytać o radę, bo odpowiedz na ten czy tamten problem jest w internecie. Nie korzystamy z doświadczenia najbliższych, bo to wszystko jest w necie. Dlatego jak ja urządzałam mieszkanie, to nie patrzyłam na komputer. Brałam tylko to co mi się podoba i to w sklepach stacjonarnych.

Offline stillstandy

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #46 dnia: Września 08, 2017, 02:28:14 »
A czy któraś z was na jakieś doświadczenie w aranżacji wnętrz firmowych?

Offline kulejka

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #47 dnia: Września 13, 2017, 08:32:01 »
A ja mam do Was pytanie związane właśnie z aranżacją wnętrz i liczę na poradę. Mianowicie chodzi o to, że kupiliśmy mieszkanie na rynku wtórnym i byliśmy początkowo skazani niejako na zastane wnętrza. Po kilku latach chcemy zrobić remont i zastanawiamy się nad aranżacją łazienki. Zastanawiam się czy ją pomalować, zrobiłam mały research w necie i trafiłam między innymi na taki artykuł  - www.design-interior.com.pl/jak-pomalowac-lazienke/. Brzmi to wszystko kusząco, ale chcialam się zapytać, Was jak aranżowaliście łazienkę. Malowaliście ją czy okafelkowaliście? Z góry dzięki za komentarze.

Offline anka12

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #48 dnia: Września 13, 2017, 09:52:14 »
Mam problem, znalazłam fajną rzecz ale nie jestem przekonana czy jest warta swojej ceny. Mianowicie wieszaki ścienne w rewelacyjnych kształtach, ale czy są warte swojej ceny, mąż twierdzi, że nie ale mnie się podobają, są takie nowoczesne i ciekawie wyglądają. Co myślicie?

Offline MongolWarrior

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #49 dnia: Września 28, 2017, 04:06:42 »
Nie szukałam kogoś od aranżacji po tym, jak dowiedziałam się, że to wydatek rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Nie dysponowałam taką kwotą. Sama urządzałam mieszkanie, eksperymentowałam z wnętrzem, ale w stonowanych kolorach i podobnym stylu

Offline Onryo

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #50 dnia: Października 03, 2017, 03:21:29 »
Aranżacja wnętrz to niezła zabawa. Uwielbiam to robić. Wolę jednak sama obrabiać i wytwarzać elementy wystroju. Przydatne do tego są, np. piły taśmowe (profesjonalne można znaleźć na http://pilytasmowe.com.pl/, ale da się też samemu takie cudo zmontować). Bez tego ani rusz z obróbką drewna, czy metalu – a głównie te materiały będziesz w domu obrabiać.

Offline mamakasia

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #51 dnia: Października 03, 2017, 04:43:53 »
Witam, jeśli jesteście na etapie dekorowanie swojego domu lub mieszkania mogę Wam polecić bardzo dobry sklep, w którym znajdziecie bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych dodatków: www.mandihouse.pl ja u nich zorganizowałam sobie praktycznie cały dom. Jestem bardzo zadowolona, bo mam dom zrobiony w stylu minimalistycznym, a w tym sklepie dostałam dodatki, które idealnie pasują do takiego stylu. Polecam.

Offline Azalia

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #52 dnia: Października 12, 2017, 11:01:19 »
Urządzanie wnętrz to na pewno spore wyzwanie. Jeżeli ktoś ma wyobraźnię na pewno sobie z tym poradzi. Sama niedługo stanę przed wyzwaniem, urządzenia całego domu i obawiam się, że nie podołam temu, bo kompletnie nie mam koncepcji. W związku z czym pomyślałam sobie, że postawię na biuro projektowania wnętrz https://mikolajskastudio.pl/ . Oglądałam ich realizacje i zrobiły one na mnie ogromne wrażenie. Każde wnętrze jest idealnie dopracowane, dopieszczone wręcz, a prezentują się one moim zdaniem naprawdę rewelacyjnie:)
Co sądzicie np. o takich wnętrzach:) ?

Offline WroblaTwarz

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: Października 15, 2017, 09:18:32 »
Znalazłam piękne meble i kilka dodatków, ale pojawił się problem, jak je przetransportować do Anglii. Sytuacja zmusiła mnie, że musiałam tam wyjechać.

Offline gofriko

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #54 dnia: Października 16, 2017, 11:23:20 »
Całkiem ładna ta aranżacja, podoba mi się taki styl wykończenia. Tylko zawsze trzeba pamiętać o tym żeby mieć dobre narzędzia. Bo bez dobrych narzędzi nie ma co liczyć na jakiś dobry efekt, niestety, taka jest prawda... Ja dlatego (nie posiadam narzędzi :( ) postanowiłem zatrudnić zewnętrzną firmę do aranżacji moich wnętrz :)

Offline dominiab

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #55 dnia: Października 18, 2017, 04:50:03 »
Ja poleciłam wnętrza fachowcowi, ponieważ nie potrafię nawet zestawiać ze sobą kolorów, wiec efekt moich aranżacji byłby kiepski.

Offline 0kingo0

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #56 dnia: Października 18, 2017, 06:54:23 »
lepiej samemu, w końcu nie trzeba za to płacić :P

Offline Samuela85

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #57 dnia: Października 19, 2017, 10:16:31 »
Na luzie można samodzielnie zaaranżować wnętrze. W sieci można znaleźć tyle fajnych pomysłów na wystrój, że nie ma sensu płacić za dekoratora czy architekta. Ja niedawno zmieniłam wystrój salonu. Malowaliśmy ściany a na jedną daliśmy piekną fototapetę wykonaną z naszego zdjęcia. Taką tapete można zamówić od firmy Picassi http://fototapetyinfo.pl/ . Jest ona wykonana z materiałów ekologicznych, nie zawiera szkodliwych substancji, nie pyli i nie ma zapachu. No i jest bardzo wytrzymała.

Offline 0kingo0

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #58 dnia: Października 20, 2017, 03:13:46 »
Według mnie w aranżacji wnętrz najważniejszy jest salon. No a w salonie oczywiście kominek :) My zdecydowaliśmy się na taki z http://www.kominki-elmes.pl/wklady-kominkowe/kominki-kratki/mbm.html i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Świetna jakość w konkurencyjnej cenie to to, co bardzo lubię!

Offline iga.lesniak

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #59 dnia: Października 23, 2017, 12:06:42 »
lepiej do tego wynająć specjalistów