Autor Wątek: Mieszkanie  (Przeczytany 5144 razy)

Offline domua

• mama zadomowiona
  • **
Mieszkanie
« dnia: Styczeń 22, 2018, 02:26:23 »
Hej, poszukuję nowego, nowoczesnego mieszkania do kupienia. Cena nie gra zbyt dużej roli, zależy mi na tym, aby kupić je w Warszawie. Ktoś mi pomoże ?

Offline rybcia

• mama świeżynka
  • *
Odp: Mieszkanie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2018, 07:59:36 »
Heja! Nie znam za bardzo nikogo kto sprzedaje mieszkanie, ale możesz przedzwonić do Eugeniusza Jaworskiego - 603 195 624 . Od przyjaciółki słyszałam że to jeden z lepszych pośredników nieruchomości w Warszawie, zawsze za cel stawia sobie dobro klienta i jego satysfakcję

Offline alutka88

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2018, 03:31:25 »
Ja także mogę wam kogoś polecić, mianowicie nieruchomosci123 opinie - będziecie zadowoleni jak inni klienci. Szeroka oferta, atrakcyjne ceny a przedstawiciele tej firmy ukierunkowani są na potrzeby swoich klientów.

Offline Mimichaska

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 03, 2018, 08:37:47 »
Jakby ktoś z was interesował się takimi mieszkaniami ale typowo pod wynajem to polecam także zainteresować się usługami od zarządcy z Warszawy http://status.pl Na pewno jest to fajna opcja wynająć taką firmę przy większych inwestycjach. Sprawny administrator i zarządca poprowadzi za was wszystkie sprawy związane właśnie z takimi nieruchomościami mieszkaniowymi.

Offline valia

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 21, 2018, 06:49:41 »
Jeśli jest kasa to i mieszkanie się znajdzie.  Żadne jednak pieniądze nie zastąpią wprawnego oka fachowca, który przy odbiorze sprawdzi czy wszystko jest zgodne z umową. nasze mieszkania odbierał przedstawiciel firmy http://www.per-modum.pl/ która przejęła naszą wspólnotę w zarządzanie.