Autor Wątek: Samochód nowy, czy używany?  (Przeczytany 22430 razy)

Offline edipo

• mama zadomowiona
  • **
    • https://www.swiat-konopi.pl/00-seeds-bank.html
Odp: Samochód nowy, czy używany?
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 01, 2019, 07:10:50 »
To zależy jak się trafi korzystna oferta to można kupić używany jednak ja jestem zdania, że lepiej wziąć kredyt samochodowy i kupić nowe auto, a kredyt sobie powoli splacać. Jedno zycie jest za krotkie zeby sobie odmawiac fajnych rzeczy a kredyt to nie koniec świata :)

Offline idka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 02, 2019, 10:14:52 »
Znacie jakiś dobry serwis w którym mogę naprawić turbosprężarki i turbiny we Wrocławiu? Bardzo potrzebuję takiej firmy bo mam małe problemy z samochodem. Znalazłam serwis https://www.turboserwis.pl/ ale bardzo chciałabym uzyskać o nich jakieś informacje czy bliższe opinie bo nie lubię testować niczego w ciemno :)

Offline Tymon

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 04, 2019, 08:55:47 »
Oczywiście lepiej kupić nowe auto niż używane, ale to jest zależne przede wszystkim od budżetu i ile lat jeździsz autem. Wiadomo, że osoba, która dopiero co weszła za kółko lepiej aby trochę jeszcze poćwiczyła na używanym aucie. Ja dopiero jako drugie auto kupiłem sobie nowe. Serwis Lamborghini to dopiero było wyzwanie! To też ważna kwestia - profesjonalny serwis i mechanik. Nawet nie wiecie ile się naszukałem jakieś konkretnej osoby, która faktycznie naprawia usterkę, a nie robi to byle jak by znowu, ta sama rzecz psuła się po kilku miesiącach.

Offline danik122

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 23, 2019, 06:18:07 »
Ja kupiłem używany samochód i musiałem wymienić ramkę od tablicy rejestracyjnej, bo była połamana. Na stronie https://unital.com.pl/oferta/ znalazłem firmę, która zrobiła mi ramkę z napisem jaki sobie zażyczyłem. Bardzo fajnie taka ramka wygląda.

Offline itew

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 23, 2019, 08:37:46 »
Zdecydowanie lepiej jest kupić używany, gdyż w ten sposób wiele jesteś w stanie zaoszczędzić. Ja osobiście bardzo polecam samochody używane lexus, sam taki kupiłem i jestem z niego niezmiernie zadowolony

Offline wenal

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 24, 2019, 05:03:13 »
ja jestem jednak zdecydowanie zwolennikiem nowych samochodów

____
akcesoria analne

Offline alabastr1

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 30, 2019, 07:56:45 »
Szukasz nowego samochodu ? Polecam Ci sprawdzic stronę https://www.hondaplaza.pl/ .

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi
« Odpowiedź #142 dnia: Październik 19, 2019, 08:05:14 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

Offline locar

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #143 dnia: Grudzień 05, 2019, 12:10:33 »
Zdecydowanie lepiej jest kupić samochód używany według mnie. Nowe samochody są bardzo drogie, a używany możemy kupić o wiele taniej. Ostatnio czytałem, że samochody używane lexus są bardzo dobre jakościowo i cenowo też nie odbiegają, dlatego szczerze polecam

Offline mensel

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #144 dnia: Grudzień 11, 2019, 04:04:27 »
Cześć wam, kupiłem sobie nowy samochód marki Lexus, wszystko jest z nim jak najbardziej ok, działa bez zarzutów. Potrzebne mi są jednak jakieś dobre akcesoria lexus , wiecie może gdzie najlepiej takich szukać? Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi
« Odpowiedź #145 dnia: Grudzień 11, 2019, 07:07:17 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting

Offline creps

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #146 dnia: Grudzień 18, 2019, 03:45:58 »
Kupno samochodu używanego wiązać się może z dodatkowymi kosztami takimi jak naprawy. Warto jest również zadbać o to żeby przywrócić lakier do porządku, ja polecam na przykład oklejanie folią ochronną, firma https://www.carscare.pl/oklejanie-samochodow-folia-ochronna/ to robi

Offline Agnieszkaaa

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 06, 2020, 11:05:10 »
Lubię kupować w salonie, jest pewniej przede wszystkim, ale lubię też zapach nowego samochodu. Dlatego w https://dealer.peugeot.pl/atgarage znajdziecie zarówno samochody nowe jak i używane i zdecydujecie sami co jest dla was najbardziej odpowiednie, a przy okazji są one w całkiem niezłych cenach. Polecam !