Autor Wątek: Ząbkowanie  (Przeczytany 2653 razy)

Offline Mamina

• mama raczkująca
  • **
Ząbkowanie
« dnia: Czerwiec 12, 2015, 10:36:17 »
Cześć, ostatnio przeczytałam bardzo fajny artykuł, który na pewno przyda się młodym mamom, które nie mają jeszcze takiego dużego doświadczenia. Chodzi mi tę stronę http://canpolbabies.com/pl/porady/porada/all/0/55 na której to znajdziecie informacje jak odróżnić ząbkowanie od choroby. To jest bardzo ważne, ponieważ objawy zwykłego ząbkowania są raczej spokojne i nie trzeba iść do lekarza, natomiast mogą się one przeorodzić w coś gorszego i wtedy musimy reagować. Bardzo ciekawy artykuł ;)

Offline kotkamalutka

• mama nowicjuszka
  • *
Odp: Ząbkowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2015, 05:51:41 »
Rzeczywiście ciekawy artykuł. Dzięki

Offline WiolkaKlaman

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2016, 09:24:58 »
Dzięki właśnie takiego artykułu szukałam, w sumie my dostaliśmy od naszego pediatry Ząbki taki specjalny żel do smarowania dziąseł i przeżyliśmy w miarę dobrze początek ząbkowania.

Offline Lucja

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2019, 08:56:20 »
Podbijam wątek - u nas właściwie od niedawna jest na topie temat ząbków. Dologel - to jest nasz sposób na bolące dziąsełka - niestety często towarzyszy nam gorączka ale staram się łagodzić wszystko jak najlepiej umiem i dlatego ważne jest też dla mnie aby jak najmniej faszerować kruszynkę chemią a Dologel jest na bazie naturalnych składników i to bez cukru