Autor Wątek: Skuteczna reklama  (Przeczytany 16162 razy)

Offline szachmat89

• mama nowicjuszka
  • *
Odp: Skuteczna reklama
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 06, 2018, 01:54:56 »
Oprócz pozycjonowania warto również dodatkowo przeprowadzić kampanię mailingową. Jeżeli myślimy o dobrych relacjach z klientami, e-mail marketing to z pewnością dobra droga do ich kształtowania i utrzymania. Kampanie e-mail marketingowe są nieodzowne, gdy pragniemy wzbudzić zainteresowanie klientów danym produktem lub usługą. Pozytywnie wpływają na wizerunek firmy. Nic dziwnego, że tego rodzaju działania promocyjne wykorzystywane są bardzo często przez przedsiębiorstwa z rozmaitych branż. Koszt wdrożenia kampanii w stosunku do korzyści, jakie z niej płyną wcale nie jest duży. Spersonalizowaną bazę danych firm znajdziecie pod adresem https://www.infobrokering.com.pl/baza-sklepow-internetowych

Offline Szrutka

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 17, 2018, 02:48:03 »
Jak widać większość z was stawia na działania w internecie. Rzeczywiśc te są obowiązkiem w dzisiejszych czasach, bo jak nie ma was w inernecie to praktycznie nie istniejecie. Zainteresujcie się jednak czymś dodatkowym, bo sam internet to według mnie za mało. Zorganizujcie parę wydarzeń promocyjnych, zobaczycie czy akurat w waszym przypadku się to sprawdzi, a z pomocą agencji http://www.essentialmodels.pl na pewno bedzie to łatwym zadaniem. Proponuje oni wynajęcie profesjonalnych hostess i modelek między innymi :)

Offline mamamaxa

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 20, 2018, 11:28:29 »
Czy Waszym zdaniem udział w różnego rodzaju targach i wydarzeniach lokalnych ma jeszcze sens w dzisiejszych czasach? Czy wszyscy zgodnie głosujecie jednak za marketingiem internetowym? Moim zdaniem warto pokazywać swoją działalność w różnych miejscach poprzez np. namiot reklamowy. Mamy wtedy bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem i możemy go zachęcić poprzez rozmowę.

Offline ela30

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 14, 2018, 01:31:30 »
Najlepszym sposobem na reklamę w tych czasach jest pozycjonowanie google  dzięki pozycjonowaniu google Twoja firma będzie na samym szczycie wyników wyszukiwania w wyszukiwarce google dzieki czemu żaden klient nie bedzie miał trudności w znalezieniu twoich usług w internecie.

Offline janek12

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 16, 2018, 11:00:13 »
Na pewno jeśli chodzi o pozycjonowanie to możemy sobie przebierać zarówno w  lokalnych firmach jak i w firmach z innych części kraju. Mom zdaniem bardzo wazny jest dobry kontakt z firmą.
Niezłą ofertę ma na przykład ta firma . Bardzo skuteczni.

Offline smerfetka251

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 19, 2018, 03:05:12 »
Dla mnie najlepszą reklamą jest rekomendacja moich znajomych, bo wiem, że byle czego by mi nie polecali.

Offline FranczeskaWil

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 08, 2018, 07:52:26 »
Dużo też ciekawych pomysłów na reklamę może wam dostarczyć agencja hostess Wynajęcie hostess czy modelek w wielu branżach może zaowocować skuteczną i kreatywną reklamą. przemyślcie jakieś akcje promocyjne, może też udział w targach branżowych?

Offline pola874

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 10, 2018, 09:13:54 »
Myślicie, że mogę być zadowolona z takiej opcji, jak pozycjonowanie w Gdańsku ? Od dłuższego czasu się zastanawiam i powiem Wam szczerze, że nie mam pojęcia, czy warto inwestować w to pieniądze. Podobno pozycjonowanie w Gdańsku przynosi całkiem fajne korzyści, ale potrzeba czasu oraz dobrej i sprawnej agencji.

Offline jestemfilipek

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 13, 2018, 03:31:59 »
Skuteczna reklama to zarówno ta papierowa, jak ulotki, jak i ta online- czyli na portalach społecznościowych :)

Offline wiwienna

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 17, 2018, 03:39:33 »
Postawcie na działania w internecie to powinno na pewno zadziałać :) Zachęcałabym do zapoznania się z tym co to jest SEO i jak może przynieść wam zyski. Dokładnie to firma http://sfeo.agency najlepiej powinna zająć się takimi rzeczami dla was.

Offline Mania

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 21, 2018, 10:08:19 »
Według mnie skuteczną reklamą jest reklama internetowa. Można ją zlecić fachowej firmie, która zajmuje się pozycjonowaniem.
Moja znajoma założyła firmę i korzystała z usług https://strategiczni.pl/.
Jej strona bardzo podniosła się w wynikach wyszukiwana, zdobyła nowych klientów i zwiększyła zysk :)

Offline Vandelia

• mama świeżynka
  • *
    • Grycerz
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 28, 2018, 02:44:04 »
Dobrym rozwiązaniem jest również sprawdzić event marketing Wrocław. To bardzo dobre rozwiązanie idealne dla wielu firm. Zrób fajny event i ciesz się rosnącą popularnością.

Offline Vandelia

• mama świeżynka
  • *
    • Grycerz
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 28, 2018, 02:52:41 »
Jeżeli masz dużego klienta to warto pomyśleć o pokazach typu road show. Takie pokazy pozwalają nam wykorzystanie pełnego potencjału eventu, pomagają pozyskiwać leady i budują bardzo dobry wizerunek Twojej marki.

Offline seowa

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #73 dnia: Września 06, 2018, 12:43:47 »
Myślę, że pozycjonowanie google to dobre rozwiązanie, aby otrzymać pozytywne efekty. Polecam poczytać na ten temat branżowe, specjalistyczne artykuły, które rozwieją wszelkie wątpliwości

Offline AnnaBaejczak

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #74 dnia: Września 26, 2018, 03:08:36 »
Szczerze mówiąc nie orientuje się jaka jest różnica cenowa między katalogami szytymi, spiralowanymi lub klejonymi. Najlepiej jak zapytasz bezpośrednio u wykonawcy. Ja robiłam katalog klejony ( projekt i druk) w https://www.drukowanieulotek.pl/, ale nie to ładne co ładne a co się komu podoba ;)
Wezwałeś mnie do swojej samotni, żeby pić ze mną wódkę?