Autor Wątek: Aranżacja pokoju dziecięcego?  (Przeczytany 9303 razy)

Offline Kubson87

• mama świeżynka
  • *
Odp: Aranżacja pokoju dziecięcego?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 24, 2017, 11:42:15 »
Ja w naszym pokoju dla córeczki narysowałam na ścianie cudowne gwiazdki w różnych kolorach. Wygląda nieziemsko

Offline kulejka

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 29, 2017, 01:50:51 »
Przede wszystkim ważne, w jakim wieku jest dziecko. Bowiem inny pokój będzie przeznaczony dla  3-latka, a inny dla nastolatka. Niezależnie jednak od tego jak duży jest nasz syn albo córka, wydaje mi się, że najważniejsze,aby we własnym pokoju czuły się bezpiecznie i komfortowo. A to mogą gwarantować wysokiej jakości meble - solidnie wykonane, pozbawione ostrych zagięć. Ja zainspirowałam się artykułem na tej stronie - http://www.icons.com.pl/ i postawiłam na meble firmy Elies, co okazalo się dobrym wyborem. Przynajmniej mam pewność, że moje dzieci nie przewrócą szafki czy łóżka.

Offline cendra

• mama ostro zakręcona
  • **
    • https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-konsolidacyjny,3.html
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 17, 2017, 02:03:32 »
Wiecie tak mniej więcej do 6 roku życia pokój i tak jest bardziej niemowlęcy i tylko łóżeczko się zmienia. A jeśli chodzi o ozdoby do pokoju dziecięcego to u koleżanki w jej pokoju córeczki widziałam piękny napis. Był on zrobiony własnoręcznie z materiałów. A literki składały się na imię jej córeczki. Jak taki kolorowy napis jest powieszony na białej ścianie to wygląda bardzo ładnie. Do tego na ścianie są poprzyczepiane różowe motyle. Mi się efekt bardzo podoba. Choć nie wiem czy umiem oddać to w słowach. Do tego ta koleżanka kupiła jeszcze mebelki, które jej poleciłam. Są one z http://elies.pl/kategoria/kolekcje-mebli-dla-dziewczynki . Cóż ja mam też od nich kupione mebelki, ale do pokoju chłopca, a nie dziewczynki. W każdym razie pokój wygląda bardzo dziewczęco i delikatnie, ale nie cukierkowo. Z resztą takie pokoje księżniczkowate mi się kompletnie nie podobają. Zazwyczaj są one za bardzo przesadzone. A wy co uważacie? Czy pokój dla dziewczynki ma tonąc w różu czy jesteście tak jak ja za tym aby róż występował ale raczej bardzie w stonowany sposób i aby przewijały się tam też inne kolory?

Offline asiula65

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 27, 2018, 05:55:19 »
Dziecku jest ciężko zaprojektować pokój , już sami nie mamy pomysłu jak to zrobić, aby spasować wszystko dokładnie do wnętrza zwłaszcza, że pokój nie jest dużych rozmiarów. Dotego duże skosy:( Mi się podoba projektowanie wnętrz lublin , ale już sama nie wiem czy spróbować samemu coś zorganizować czy jednak zlecić fachowcom.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2018, 09:45:09 wysłana przez asiula65 »

Offline suzuki

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 27, 2018, 06:53:57 »
Ja szukam jakiegoś fajnego kojca dla 9 miesięcznego dziecka, może jakiś polecicie?

Offline lobuziaczek

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 05, 2018, 02:01:08 »
ja wpadłam na pomysł, by urządzić pokój mojego dzieciaczka z motywami psów. Sama jestem miłośniczką i chciałabym zaszczepić w nim tę miłość do psów. Mam wieszaki w kształcie jamników, poduszki z motywami piesków, a la millou ochraniacz do łóżeczka captain adventure również jest w motywy piesków pilotów. Przeurocza rzecz!

Offline beatajackowska

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 16, 2018, 10:44:15 »
Jeżeli szukają Państwo projektu wnętrza - architekta, to zapraszam do skorzystania z moich usług

Beata Jackowska

http://beatajackowska.com
Tel: 661 197 165, 20-328 Lublin

Offline meblearmanpl

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 23, 2018, 05:40:13 »
Meble na zamówienie: biurowe i gabinetowe - ARMAN LUBLIN
http://meblearman.pl

Offline Annaaa

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 27, 2019, 06:38:04 »
Jaka podloge preferujecie do pokoju dzieciecego? Wg mnie kafelki odpadaja - bo sa zimne i twarde, a dzieci (i ich mamy) bawia sie przeciez na podlodze z reguly. Ja polecam albo deske albo parkiet - panele nie. Pamietajcie takze o tym, ze istnieje cos takiego jak listwa podłogowa ktora naprawde warto zakupic i zamontowac - wtedy nasza podloga oraz sciana - beda zabezpieczone oraz beda tworzyc ladna, zgrana calosc.

Offline Limm

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 08, 2019, 12:21:09 »
że syn zaczął mocno interesować się piłką nożną. Poszukałam w necie pomysłów jak urządzić pokój piłkarza.

Offline Vierka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 20, 2019, 09:29:37 »
wszystko zależy od wieku maluszka :) my mamy dywan z pomponów małemu bardzo się podoba :) fajne pomysły mozna podpatrzeć w necie też ;) ostatnio w tv widziałam program gdzie robiona była kredowa ściana do pisania, naklejany był szablon misia trzymającego księzyc jako balonik a tym balonikiem był okrągły plafon :D bardzo mi się ten pomysł spodobał