Autor Wątek: w jakie gry grają twoje dzieci?  (Przeczytany 662 razy)

Offline Kotofejka

• mama świeżynka
  • *
w jakie gry grają twoje dzieci?
« dnia: Wrzesień 04, 2019, 10:43:45 »

powiedz mi, w jakie gry bawią się twoje dzieci? Czy pozwalasz swoim dzieciom grać w gadżety lub konsole?

Offline irma

• mama świeżynka
  • *
Odp: w jakie gry grają twoje dzieci?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2019, 11:32:51 »
Mamy wiele różowych gier. Są gry planszowe, bawimy się z całą rodziną. Dzieci bawią się w gadżetach. Mój syn ma tablet do gier, a moja córka ma smartfon

Offline mavrikiya

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2019, 01:18:49 »
Mamy wiele różnych gier. Istnieją gry planszowe. Ale nie zabraniam dzieciom grania gadżetów. Moja ulubiona gra to Sony PlayStation 4. Zamówiłem przez stronę allmega.pl . Ten sklep jest zawsze doskonałym wyborem i niskimi cenami.

Offline Kirra88

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2019, 12:28:13 »
Moje dzieci póki co preferują piłkę nożną, ale chciałabym aby nauczyły się rozwijać w trakcie gry bardziej intensywnie szare komórki :) dlatego też pomyślałam o szachach. Niestety w takie tradycyjne sama nie potrafię grać, dlatego też myślę sobie, że japońskie szachy Złapmy Lwa będą idealnie na początek. Świetnie nadają się one przy okazji obowiązku nauki w edukacji wczesnoszkolnej i tak naprawdę, kiedy większość nauczycieli nie zna zasad szachów europejskich, będą dużo lepszą alternatywą od nich. Każdy z 2 graczy posiada po 4 pionki, którymi można poruszać się po planszy 3x4. Dodatkowo na figurkach umieszczono symbole, obrazujące jak dany pionek może się poruszać. Co więcej, są nawet dostępne wersje dywanowe z jaśkami zamiast pionków :)

Offline Kotofejka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 17, 2019, 09:34:09 »
To prawda. Oprócz gier, dzieci potrzebują go i nauczyć się myśleć i rozwijać. Mój syn jest pływanie. Kocha również świat zwierząt.  Marzy, że jest weterynarz. Mój syn oglądać wiele filmów edukacyjnych i pokazuje. Co byłoby okazją do oglądania naukowo poznawczych filmów kupiłem Smart TV i prefiks IPTV MAG 420/420w1 https://www.infomir.eu/eng/products/iptv-stb/mag420/. Mamy nawet kanały w języku angielskim. Dzięki temu możesz trenować swoje angielskie umiejętności

Offline vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 18, 2019, 12:07:59 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting

Offline Agat

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 30, 2019, 05:45:49 »
Moje nie grają, jeśli mają do dyspozycji tablet czy telefon to raczej po prostu słuchają piosenek na YT np. flipsa https://youtu.be/ckfp6NaDH5Y

Offline megan

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 22, 2019, 04:31:41 »
Moje dzieci są już nieco starsze więc bardziej im pasują takie https://www.gandalf.com.pl/p/rebel-gra-keyforge-zderzenie-swiatow/ planszówki, ciesze się że wolą taie gry niż siedzenie stale przy tv i komputerze.

Offline vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 10, 2019, 11:12:08 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru