Autor Wątek: kąpiele  (Przeczytany 29275 razy)

Offline Aneczka87

• mama zadomowiona
  • **
Odp: kąpiele
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 24, 2017, 03:03:49 »
Do kąpieli używamy płynu dla niemowląt bez sls :) a po kąpieli zawijam Antosia w ręcznik z kapturkiem . Jest tak delikatny, że skóra dziecka pozostaje naprawdę gładziutka! Myślę, że często nie zwracamy uwagi na tak ważny aspekt jakim jest ręcznik dla dziecka.

O proszę :) Super pomysł ten ręcznik z kapturkiem. Dla mnie jak do tej pory nr 1 były ręczniki z tego sklepu internetowego, ale chyba również w taki kapturek zainwestuję :)

Offline karin

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 02, 2018, 02:47:04 »
U mojego dziecka zaczęłam używać ostatnio żel pod prysznic bez sls bo okazało się że ma wysypkę właśnie od żelu do mycia. A dowiedziałam się o tym dopiero po wizycie u dermatologa.

Offline panda

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 10, 2018, 09:32:19 »
Ja bardzo lubię kąpać swojego maluszka. Widziałam ostatnio bestway wanienka , która jest idealna na wyjazdy z dzieckiem. Można wszędzie ją nadmuchać i obmyć malucha. Świetna sprawa taka turystyczna wanienka.

Offline Malagaa

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 03, 2019, 03:34:08 »
Moja Ania uwielbia się kąpać i bawić wodą. Zazwyczaj robię jej kąpiele, które pięknie pachną.

Offline silavia

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 04, 2019, 12:39:15 »
my używamy oliatum, przez azs :)
Sprawdź skuteczny ujędrniające krem do twarzy https://mialenia.pl/

Offline karinabolek

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 07, 2019, 11:57:52 »
Córka uwielbia się kąpać, więc ciężko ją wyciągnąć z wanny :D

Offline Halinka4332

• mama zadomowiona
  • **
    • http://www.alumatex.pl/pl/
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 18, 2019, 01:08:09 »
Ja do kąpieli nie dodaje żadnych kosmetyków, bo po co? Jedynie po kąpieli stosujemy taką emulsję pielęgnacyjną marki Hildegard Braukmann. Córcia ma trochę atopową skórę a ta emulsja fajnie łagodzi podrażnienia. Na skórę maluszka nie ma co stosować niewiadomo ile kosmetyków, tylko to, co konieczne.

Offline robert1964

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 22, 2019, 03:04:20 »
Witam, co do kąpieli to chyba każdy wie, że bardzo ważne jest ustalenie jaką temperaturę ma woda, w której myjemy nasze maleństwa  ;D warto skorzystać z termometru aby sprawdzić temperaturę wody. Ja mam taki wielofunkcyjny kupiony z tej strony:
https://medivon.pl/kategoria/dla-zdrowia/termometry/. Mierzy nie tylko temperaturę ciała dziecka ale również temperaturę wody a nawet podgrzanego mleka  ;D ;D ;D  GORĄCO POLECAM  ;)