Autor Wątek: Jak zrobić remont podłogi  (Przeczytany 135 razy)

Offline Maria

• mama nowicjuszka
  • *
Jak zrobić remont podłogi
« dnia: Lipiec 12, 2019, 11:18:46 »
Witam wszystkich. Planujemy zrobić remont i zastanawiamy się nad posadzką. Tzn nie tylko jakie panele itp. ale także co pod nimi ma być. Możecie coś doradzić?

Offline AnnaNN

• mama nowicjuszka
  • *
Odp: Jak zrobić remont podłogi
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2019, 01:15:36 »
Jakie panele to już zależy wyłącznie od Ciebie -  wybierz takie, które ci odpowiadają pod względem wyglądu i ceny. Natomiast jeśli chodzi o to co pod nie, to polecam pianowood - http://www.pianomat.pl/pianowood/. Jest to specjalistyczny podkład pod podłogi pływające, który ma  wysokie właściwości izolacji akustycznej, wytłumia odgłosy chodzenia i niweluje nierówności podłoża. Co ważne, świetnie wygłusza stukanie paneli, co dla mnie miało ogromne znacznie. Kolejna zaleta, to to, że materiał jest ekologiczny i ekonomiczny oraz nie ulega korozji. Dzięki czemu taki wybór to wybór na lata.

Offline FerrariPL

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2019, 03:49:07 »
Zatrudnij fachowców. To jest podstawa

Offline Pimpi

• mama zaangazowana
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2019, 09:07:56 »
Są różne rodzaje posadzek, wiele zależy od tego, gdzie taką posadzkę chcecie wylać. Na stronie https://remont.biz.pl/posadzki-zywiczne/ znajdziecie sporo informacji o posadzkach żywicznych, polecam sobie poczytać w wolnej chwili ;)

Offline zygmunt28

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2019, 12:04:23 »
Pod panele potrzebujesz przede wszystkim prostej i płaskiej powierzchni

Offline Neera

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 10, 2019, 11:18:08 »
Można taki remont zrobić samemu, ale to brudna robota, dużo pyłu przy cyklinowaniu, potem lakierowanie. Można też wynająć firmę, ja korzystałam z usług ze strony układanie parkietów gdynia i jestem bardzo zadowolona, podłoga praktycznie jak nowa.

Offline hantor

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 12, 2019, 02:44:25 »
Remont podłogi nie jest trudny, ale pamiętaj, jak kładziesz panele nie zapomnij o podkładzie 2mm pod nie https://podlogi24.net/wineo-profesjonalny-podklad-2mm-pod-panele-wyciszajacy-z-folia-mistrz-!-sound-protect-eco-plus-o_l_1523.html ja użyłem i nie żałuje, podłoga teraz nie trzeszczy i jest cicho jak po niej się chodzi

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 16, 2019, 08:20:04 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

Offline Robercik255

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 16, 2019, 08:22:12 »
Mnie na pewno podobałyby się jakieś ładne panele drewniane :)