Autor Wątek: Prezenty ręcznie pakowane.  (Przeczytany 15378 razy)

Offline dagusia

• mama świeżynka
  • *
Prezenty ręcznie pakowane.
« dnia: Listopad 19, 2014, 09:00:30 »
Dużą wage przywiązuje do samodzielnego pakowania prezentów-właściwie zapakowanie jest dla mnie tak samo ważne jak sam prezent:) Teraz podoba mi sie motyw-im mniej bajerów tym ładniej wyglada opakowanie prezentu. Chciałabym zrobić samodzielnie takie pudełka: http://www.rajapack.pl/opakowania-ozdobne/woreczki-torebki-pudelka-prezenty/pudelka-prezenty/pudelko-ozdobne-zamykane-magnes-10-szt_PDT234594.html ale niestety nie wiem jak je zrobić. Pudełka sa twarde i zamykane na magnes, może któras robiła kiedys takie i podpowie jak to wykonać??

Offline blackk

• mama świeżynka
  • *
Odp: Prezenty ręcznie pakowane.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2015, 03:44:18 »
Chyba samemu sie takich nie zrobi, zmów i już.

Offline saraa

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2015, 12:28:49 »
U mnie prezenty już spakowane, kupiłam zwykły szary papier i przyozdobiłam ładnymi wstążkami i gałązkami. W tym roku zaskakująco wcześnie pomyślałam o prezentach, może dlatego, ze większość z nim zamawiałam przez internet z apteki Prima24, znajdziecie tam duży wybór zestawów kosmetycznych, warto zajrzeć, jeżeli nie macie jeszcze kupionych upominków.

Offline kotkamalutka

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2015, 06:23:51 »
Ja pakowałam wszystko w folie przeźroczystą doczepiłam kokardy i wstążki ;) Ale pomysł z szarym papierem świetny, muszę to koniecznie wykorzystać na jakąś okazję. A co ty dostałaś? Jestem w 2gim miesiącu ciąży i ciągle proszę męża o ptasie mleczko waniliowo czekoladowe mam ulubione z wedla i przyznam się, że dostałam taki zapas haha :) Starczy mi chyba na kolejną ciąże. Wesołych świąt :*

Offline kam

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2015, 12:12:57 »
ja pakowałam w papier pozlacany, do tego wstążki... pięknie wygladało.

Offline cendra

• mama ostro zakręcona
  • **
    • https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-konsolidacyjny,3.html
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2018, 10:25:29 »
Jeśli chodzi o pomysł z szarym papierem to ja w tym roku go wypróbowałam. I trzeba przyznać, że o wiele lepiej się prezentował niż jakiekolwiek inne prezenty. Niby taki łatwy sposób ozdoby, a jednak się wszystkim podobał. Powiem wam, że aż szkoda było te prezenty odpakowywać. Taki prosty sposób opakowania pod dość strojną choinką prezentuje się idealnie. ponieważ równoważy całość. A jeśli chodzi o święta to ja jeszcze o nich nie zapominam. Zamówiłam z https://www.listymikolaja.pl/list-od-mikolaja.html list od Mikołaja, w którym mówi dzieciom iż ma nadzieję, że prezenty, które dostały się im podobają oraz przypomina, że cały rok je obserwuje. Mam nadzieję, że dzieci dostając taki list będą się bardziej słuchały. Szczególnie, że ostatnio jakoś tak szaleją, szczególnie kiedy idziemy do sklepu. Nie wiem od kogo one się tego nauczyły. Ale swoim rykiem na cały sklep zaczęły wymuszać na mnie abym im coś kupiła. Już nawet chciałam robić zakupy bez nich, ale niestety nie jestem w stanie za każdym razem kiedy idę na zakupy znaleźć opiekę nad dziećmi i w konsekwencji muszę je zabierać ze sobą.

Offline Pimpi

• mama zaangazowana
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 16, 2018, 10:24:19 »
Ja staram się zawsze samodzielnie pakować prezenty, ponieważ sprawia mi to naprawdę wiele radości ;) Oczywiście bardzo pomagają mi w tym różnego rodzaju materiały, w które zaopatruję się stosunkowo wcześniej ;) Jeśli chodzi o wstążki ozdobne, to zamawiam je zawsze na https://happenings.pl/wstazki-ozdobne, bo mają tam spory wybór, niskie ceny i całkiem wysoką jakość :)

Offline klara435

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 23, 2018, 10:24:48 »
Ja kiedyś próbowałam sama zapakować prezenty ale jakoś mi nie wyszło i od tej pory wrzucam je po prostu do torebki ;)

Offline krokus1

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 25, 2018, 01:27:20 »
Zbliżaja sie Mikołajki, czyi czas prezentów dla najblizszych. Mój znajomy polecił mi strone z zabawkami, gdzie mozna znalezc np. plecaki coolpack. Sprawdziłem dokładnie ich oferte i według mnie jest naprawde wporządku. Z pewnoscia skorzystam z ich oferty w przyszlosci, dzieci będą zadowolone.

Offline redla

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 22, 2018, 07:34:05 »
Ja niestety mam spory problem z pakowaniem prezentów - zawsze powierzałam to komuś innemu, ale w tym roku stwierdziłam, że spróbuję sama. Szukałam w sieci informacji na temat tego jak zapakować prezent i natknęłam się na stronę: https://freezl.pl/blog/jak-zapakowac-prezent - co myślicie?

Offline Kaśka12

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 23, 2018, 05:51:37 »
Ja uwielbiam ładne zapakowane prezenty! Sama również staram się o to dbać. Najczęściej kupuję różne papiery i ozdoby w hurtowni, a potem daję się ponieść mojej wyobraźni :)

Offline vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi