Autor Wątek: Grzyby  (Przeczytany 12971 razy)

Offline mariolazgierz

• mama świeżynka
  • *
Odp: Grzyby
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 11, 2018, 03:51:04 »
Grzyby to najlepiej miec z wlasnych zbiorow. Uwielbiam jesienia wybierac sie do lasu na ich poszukiwanie. ... niesmowita sprawa. Przy wiekszych ilosciach warto tez zaopatrzyc sie w taka specjalna suszarke do grzybow dzieki ktorej mozemy caly proces o wiele przyspieszyc. Ze swoich zasobow staram sie korzystac praktycznie przez caly rok. Najbardziej moim dzieciakom smakuje tego typu zupa https://uwielbiam.pl/przepis/zupa-grzybowa-z-suszonych-grzybow Jak widac mozna ja podawac nie tylko od swieta ale kazda pora na nia jest dobra. Oczywiscie najbardziej pasuje do sezonu jesiennego .. nadaje takiego klimatu przy stole.

Offline megan

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 04, 2018, 12:10:09 »
Mam właśnie taki grzyby własnoręcznie zbierane, mam nawet własne marynowane grzyby, ma taki https://www.kamis.pl/przepisy/przetwory/grzyby-marynowane%C2%A0 bardzo łatwy przepis i zawsze sama robię takie przetwory bez problemu

Offline shanti

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 05, 2018, 12:27:41 »
Nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc.
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki – Jack Canfield i Mark Victor Hansen

Offline miska699

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 17, 2018, 02:18:22 »
Nie lubię grzybów. Zjem jedynie zupę ale grzyby oczywiście wyławiam. Z resztą z każdego dania je wydłubuje i zostawiam ;)

Offline marekzielinski

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 29, 2018, 03:32:40 »
Niezbyt się na tym znam. W związku z tym nie będę w stanie pomóc.
Musimy się nauczyć tracić. Musimy być świadomi tego, że bez względu na to, co zdobywamy, wcześniej czy później to tracimy – Albert Espinosa

Offline future_mummy

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 07, 2018, 09:22:46 »
Mu mea dużo nazbieraliśmy w tym roku <3 Będzie i na pierogi, i na bigos, i na zupy. Mega się cieszę :D
Czym kierować się przy wyborze kremu przeciwzmarszczkowego? Sprawdź: http://www.alinarose.pl/2015/10/od-kiedy-krem-przeciwzmarszczkowy-i-co.html

Offline vikos

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 14, 2019, 02:54:55 »
Warto poszperać w tym temacie w Sieci. Na pewno się coś znajdzie.
Jadło określa świadomość.

Offline Fishka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 17, 2019, 04:31:59 »
Bardzo chętnie poszłabym na grzyby z kimś kto się na tym zna :(