Autor Wątek: How to meet a man?(Top secret reception!)  (Przeczytany 308 razy)

Offline ziva

• mama świeżynka
  • *
How to meet a man?(Top secret reception!)
« dnia: Maj 30, 2019, 12:04:43 »
How to meet a man?(Top secret reception!)

When I hear the sighs of women that they do not meet men, how difficult it is - I just laugh frankly!!! Yes! Because the easiest thing to do is to meet a man! After all, in fact, men only think how they would get to know us, women! Just some mysterious circle turns out, everyone wants to meet everyone and everyone is afraid, and do not know how to do it. Let's break this circle! I declare absolutely responsibly that with this secret technique EVERY woman (well if it is not really some kind of super-horror) can get acquainted with a man.

I will give myself as an example. Honestly, I'm not a beauty, the appearance of the most common. Low, with thin blond hairs, in glasses, heavy hips (though, at a certain ability it is possible to hide the shortcomings). And with that appearance, I've never been short of fans. Most importantly, how strong is the sexual energy you radiate. A woman with this energy stands out in the first place from the crowd and it does not matter her appearance. Next to go dazzling beautiful girl, but if her face is a grimace of discontent, or superiority, if it will come vibes of irritation and fatigue, no one will pay attention. The men around you will only notice your sparkling energy. Your smile, the pleasure of life, the joy of communicating with others, all this is best woven into a wreath of sexual energy and it will give you the very unique image from which no man can resist. So no need to say that you are ugly and because of this no one gets acquainted with you, you just do not yet know my secret reception, but from this hour everything will change! Now I'm going to tell you my secret, and after that, you won't have any reason to say that men don't meet you. The main weapon of the woman is the eye. Yes,dear, your charming eyes, which until this moment can be said inactive, if you still have not learned with their help to frame men. But it has long been known that men first notice only those women who see them. That is, if you're all so fucking beautiful, deliberately pass by him to draw his attention to himself, but not even lead eyelashes in his direction, your output will not bring the desired result. What was missing? Look! That's what you have to learn. This is the main weapon that you have to know perfectly. A man should see your sexual energy in the look that beckons him, in a smile that conceals something voluptuous.
Practical suggestion

So, what exactly are you supposed to do when you see an object of interest? She shook herself, shook herself. If you have long hair stabbed - dismiss in one motion, if short - shake his head slightly as if shiroshi them. Flowing hair tells a man on the subconscious about the emancipation of a woman, while the hair is arranged in a hairstyle, talking about certain limits of behavior. If there is no opportunity to do it - it does not matter, it is not important. The main thing - look at him! In an instant, imagine how he caresses you. Imagine the most Frank and pleasant caress which you most of all love. And (the biggest secret!) squeeze ten to twenty times at a fast pace intimate muscles. That'll dilate your pupils! Few people know about this secret and now you have become its owner. Use it one hundred percent! So, for those few seconds that you have before his approach, you should actively work intimate muscles and at the same time imagine how this man caresses you and, finally, when he approaches you, you meet him with a look! Keep eye contact five to seven seconds, no more. In these few seconds you put in your look all those emotions that you managed to excite in yourself, you can even mentally tell him "you are the best! you make me feel so good!". It is very important for a man to be psychologically sure that he is the best and that his woman is good with him, then tell him about it. Then you look down at your feet, as if shy and immediately look up again at him with a faint smile on his lips. Just for a second, no more. During this time, you will make sure that he still looks at you and give him confirmation of his interest. If you want, you can just gently nod. ALL! If he is not gay and not madly in love with Romeo, then this technique will work!!! At the same time, a man always has a feeling that he is taking the initiative, and this is so important to maintain his natural hunting excitement. After all, when he achieves the woman he likes, he feels like a hunter, seducer, conqueror of the universe, so give him this opportunity. For your greater confidence be sure to practice this look in front of the mirror. In General, all the techniques of seduction I recommend first to practice in front of a mirror, then you'll feel comfortable and confident during their actual execution.

There are many methods of attracting attention and I have already talked about them in previous articles, but this technique, which works in a few seconds, I decided to highlight in a separate article, because it is extremely important and EVERY woman must master it perfectly! Feel free to hone it on the men you meet. Maybe the first or second time, not everything will be perfect, it happens, but gradually you will come to confidence, develop skills. And when at last you will see that only with which you will be happy then all life - you already will be fully armed and you will not miss the moment "to shoot" to it in the heart the charming eyes!

Offline Limm

• mama świeżynka
  • *
Odp: How to meet a man?(Top secret reception!)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 01, 2019, 10:12:45 »
Poznałam moją dziewczynę przez rok, to był rok wspaniałych związków. W rzeczywistości ja i ona mamy ten pierwszy poważny i tak długi związek. W tym roku stałem się tak przywiązany i zakochałem się w niej, że nie potrzebuję nikogo oprócz niej. Ale wszystkie dobre rzeczy kończą się prędzej czy później i to się skończyło. Nie wiem, jak to się wszystko zaczęło, ale od pewnego czasu zacząłem dostrzegać chłód w jej oczach. Nie chciałem tego przyznać, ale się pojawił. Widząc to, starałem się coraz bardziej, aby sprawiła jej radość z dawania prezentów i kwiatów bez powodu, ale było to przelotne szczęście na kilka dni, a potem był jakiś powód, dla którego się z nią kłóciliśmy, a potem wszystko to samo się rozpadło. A teraz, kiedy widzę ją z innym, bardzo mnie to boli. Jakiej rady byś mi udzielił?

Offline Maka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2019, 09:18:48 »
Bardzo często dziewczęta stają w obliczu sytuacji, w której jest interesujący znajomy, a facet, którego lubisz, powoli zaprasza na randkę. Chcę się z tobą zobaczyć, ale narzucanie jest żenujące i tradycyjnie zakłada się, że pierwszym krokiem powinien być mężczyzna. Ponadto jest prawdopodobne, że próba wygrania mężczyzny będzie musiała walczyć o niego przez cały czas trwania związku. Trochę kobiecej sztuczki polega na tym, żeby zmusić mężczyznę do zrobienia, aby miała miejsce długo oczekiwana data, ale mężczyzna w tym samym czasie uważał spotkanie za swoją inicjatywę. Najprostszym sposobem na to jest rozmowa na temat zainteresowań hobbystycznych i podzielenie się planami odwiedzenia tego lub innego miejsca.

Offline Anthony

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2019, 12:09:25 »
Jak znaleźć miłość? Zawsze jestem w pracy i nie mam czasu na samotność.
Mój bardzo bliski przyjaciel zadał mi pytanie. Jestem bardzo zmęczony moją samotnością. Chcę rodziny i związku, ale jestem tak zajęty pracą, że nie wiem, gdzie mogę spotkać mężczyznę, z którym mogę zbudować związek. Do 21.00 rozwiązuję pytania biznesowe, nie mogę odejść wcześniej, ponieważ wciąż muszę odpowiedzieć na kilka liter. Wracam do domu i zdaję sobie sprawę, że jestem sam, nie chcę od tego niczego. Zawsze jestem w pracy i nie mam czasu na samotność. Powiedz mi, jak mogę uniknąć tego błędnego koła? Jak znaleźć miłość? Znalazłem dobry serwis randkowy https://www.dating.com/what-to-do-if-you-see-your-ex/ , pomogę ci, a znajdziesz miłość.

Offline nika23

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2019, 08:28:59 »
Wraz z rozwojem Internetu zaczęliśmy nie tylko kupować rzeczy, szukać pracy, ale także poznawać się przez Internet. Absolutnie każdy ma Internet, a spotkanie bratniej duszy w sieci WWW to znacznie więcej niż pójście do kawiarni lub filmu. Samotność w naszych czasach niestety nie jest rzadkością. Chociaż wielu to ukrywa, ponad 85 procent ludzi (według statystyk) dąży do związku. A serwisy randkowe rozwiedły się przez całą masę i mają różne recenzje. Ale kiedy ludzie starali się komunikować, nadal to robią.

Offline Skamik

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2019, 08:30:42 »
Na przykład od moich przyjaciół większość z nich stworzyła związki małżeńskie przez Internet. Dzięki naszemu rytmowi życia tak naprawdę nie masz zwierzaka - który będzie chodził i karmił go podczas pracy i na drodze do niej. I wracasz do domu - pusty i samotny. Bez względu na to, co ktoś mówi, oboje są zawsze lepsi! Strona, na której spotkali się niektórzy z moich znajomych https://www.dating.com/what-to-do-if-you-see-your-ex/. Istnieje również czat wideo, na którym można zobaczyć na żywo osobę, którą jesteś zainteresowany, porozmawiać z nią i wyrazić bardziej obiektywną opinię na temat tej osoby.

Offline ziva

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 09, 2019, 11:42:56 »
Your ex have been together for 6.5 years, broke up just over a year ago. The relationship was complicated. He cheated, I forgave, but we eventually drifted apart and broke up. The gap suffered hard, he is my first love. After the breakup, I tried to protect myself from the news about him, cooled down for a long time, I thought I'd go crazy when I found out about his new girlfriend.
https://www.dating.com/what-to-do-if-you-see-your-ex/
Seemed like my grieving, met my current, he recently proposed to me. I came to my hometown to visit my parents and solve financial problems with my ex (he owes me money). The reaction of the former see that the money is not ready, talked a minute, got busy and left. But at the moment of conversation with me something strange happened. Instead of being angry with him, I was drawn to him as if we had never parted and he was still close and dear despite the situation. After his departure, burst into tears, I realized that it gets cold, and that my current so and not become my family. I'm just fine with him, but it's not love. I left the city earlier than planned, I can not stay there for a long time, everything reminds me of my ex. Intellectually, this is not my man. We are different in character and views on life. The present one loves me very much, but I don't even know how to get married now...