Autor Wątek: studia po przerwie  (Przeczytany 577 razy)

Offline pasilfka

• mama świeżynka
  • *
studia po przerwie
« dnia: Maj 17, 2019, 08:40:40 »
Zdecydowałybyście się na studia po dłuższej przerwie? Zastanawiam się nad zrobieniem pedagogiki, czy są studia tego typu 3-letnie? Znacie jakieś uczelnie które mają ten kierunek i polecacie?

Offline onlineekspertwsb

• mama świeżynka
  • *
Odp: studia po przerwie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2019, 07:37:50 »
Witam! Pasilfka, kierunek studiów I stopnia Pedagogika znajdziesz w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej. Szczegóły dostępnych specjalizacji oraz warunki rekrutacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/pedagogika Dodam, że dla przyszłych studentów przygotowaliśmy promocję, w ramach której zapisując się na studia do 30 maja będziesz mogła zaoszczędzić aż 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku. Dodatkowa oszczędność dla Ciebie to brak opłaty wpisowego. Zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Offline nulka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2019, 07:20:46 »
Także po urodzeniu robiłam szkołę oraz szkolenia, normalna sprawa. Polecam Anti-Age Academy z Poznania. Mają dużo różnych kursów, ja wybrałam kwasy:P

Offline pasilfka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2019, 01:07:14 »
Witam! Pasilfka, kierunek studiów I stopnia Pedagogika znajdziesz w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej. Szczegóły dostępnych specjalizacji oraz warunki rekrutacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/pedagogika Dodam, że dla przyszłych studentów przygotowaliśmy promocję, w ramach której zapisując się na studia do 30 maja będziesz mogła zaoszczędzić aż 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku. Dodatkowa oszczędność dla Ciebie to brak opłaty wpisowego. Zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur
Czy na studiach zaocznych też można się starać o stypendia naukowe? Do kiedy jest czas na zapisanie się?

Offline Antka

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2019, 05:33:22 »
Ja też jestem w takiej sytuacji, ale już na szczęście został mi ostatni semestr. Będę też opuszczać pokój, w którym mieszkałam przez weekendy, dlatego jeśli kogoś interesuje dom studencki Kraków, w super lokalizacji to odezwijcie się do mnie na priv.

Offline onlineekspertwsb

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2019, 07:24:17 »
Witam! Pasilfka, jako student studiów niestacjonarnych możesz także starać się o stypendium. Zalecam zapisać się na studia jak najszybciej, bowiem decyduje kolejność zgłoszeń.

Pozdrawiam, Renata Mazur

Offline pasilfka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 26, 2019, 07:22:12 »
To muszę się streścić bo jestem zdecydowana już na zapisanie się :) jeszcze dopytam tylko, jakie są specjalności na tym kierunku?

Offline onlineekspertwsb

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 07, 2019, 06:20:03 »
Witam! Pasilfka, informację o specjalizacjach znajdziesz na stronie: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/pedagogika Wybierz oddział, w którym chcesz studiować, a później zobacz jakie w wybranym mieście są specjalności do tego kierunku studiów I stopnia.

Pozdrawiam, Renata Mazur