Autor Wątek: Włosy po ciąży  (Przeczytany 3602 razy)

Offline szafir

• mama ostro zakręcona
  • **
Odp: Włosy po ciąży
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 30, 2018, 12:28:51 »
Ja po ciąży miałam bardzo słabe włosy. Stosowałam w domu jakieś odżywki ale efekt nie był jakiś spektakularny. Znalazłam więc dobrego fryzjera - salon nazywa się Magia Blondu w Warszawie - i tam doprowadzili mi włosy do ładu i dobrej kondycji ;) Dlatego uważam, że żeby ratować swoje pasemka, warto powierzyć je w ręce specjalistów z dobrych salonów fryzjerskich.

Offline megan

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 18, 2019, 08:52:32 »
Dobry fryzjer to podstawa ale kosmetyki i odpowiednie szampony też są bardzo ważne, tu https://www.ekodrogeria.pl/blog/news/szampony-bez-sls-i-sles-dlaczego-warto-je-wybrac masz dokładnie opisane jakie i dlaczego właśnie te powinnaś wybierać

Offline subor

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 18, 2019, 12:02:46 »
idź do lekarza po poradę, innego dobrego rozwiązania tutaj nie widze

Offline luizjana

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 24, 2019, 10:29:00 »
mnie zawsze wypadały włosy, były rzadkie, cienkie, no nie porywały jesli chodzi o wyglad... a po ciazy to juz w ogole, mogłam wyciagac garsciami, masakra dziewczyny, nie ma chyba nic gorszego dla kobiety niz... łysienie! cale szczescie obecnie medycyna zna rozwiazania na takie przypadki, zdecydowałam sie skorzystac z zabiegu przeszczepu włosów, długo szukałam odpowiedniej kliniki az w koncu trafilam tutaj, z polecenia http://przeszczepywlosow.com/ bałam sie troche jak to wszystko sie bedzie odbywało, ale nic nie bolało, zabieg bezpieczny, szybki okres rekonwalescencji a efekty sa swietne!

Offline bawole oczy

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 26, 2019, 07:40:20 »
mnie zawsze wypadały włosy, były rzadkie, cienkie, no nie porywały jesli chodzi o wyglad... a po ciazy to juz w ogole, mogłam wyciagac garsciami, masakra dziewczyny, nie ma chyba nic gorszego dla kobiety niz... łysienie! cale szczescie obecnie medycyna zna rozwiazania na takie przypadki, zdecydowałam sie skorzystac z zabiegu przeszczepu włosów, długo szukałam odpowiedniej kliniki az w koncu trafilam tutaj, z polecenia http://przeszczepywlosow.com/ bałam sie troche jak to wszystko sie bedzie odbywało, ale nic nie bolało, zabieg bezpieczny, szybki okres rekonwalescencji a efekty sa swietne!

Przemyślę takową klinikę, może poradzą coś na to moje łysienie. Koledzy też mają z tym problem a powiem Wam kochane kobietki, że dla faceta przed 40stą to zaczyna się robić spory problem...taki kompleks wieku średniego :) :-[

Offline vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi

Offline vessa

Offline vessa

Offline Mysia

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 15, 2019, 08:18:22 »
Próbowałyście Vitapil mama? u mnie po ciąży sprawdził się idealnie, po 3 miesiącach zauważyłam mega poprawę, już nie zostawiam włosów wszędzie-zostają na głowie.

Offline vessa

Offline vessa

« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 10, 2019, 11:31:27 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

Offline RybkaTanczyIspiewa

• mama dobra rada
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 12, 2019, 07:52:00 »
Po ciąży moje włosy znacznie się osłabiły i straciły blask. Koleżanka poleciła mi odżywki do codziennej pielęgnacji z olejkiem jojoba. Kupuję te od Ziaja https://ziaja.com/products/substance/olej-jojoba . Moje włosy znów wyglądają zdrowo i są znacznie mocniejsze niz wczesniej.

Offline vessa

« Odpowiedź #27 dnia: Październik 14, 2019, 05:22:13 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting

Offline vessa

« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 06, 2019, 12:26:06 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

Offline vessa