Autor Wątek: Problem z samochodem  (Przeczytany 864 razy)

Offline Jola Nihibrak

• mama zadomowiona
  • **
Problem z samochodem
« dnia: Kwiecień 03, 2019, 09:46:26 »
Mam ostatnio dośc uciążliwy problem z samochodem  >:( Mianowicie w czasie jazdy przy średniej prędkości 40 km/h jest okej, ale potem gdy dodaje gazu, to słyszę jakieś zgrzyty. Przy zmniejszeniu prędkości do 40 km/h jest spokój, potem znowu te zgrzyyty. Są one głośniejsze, im prędkość jest większa. Dodatkowo strzałka prędkościomierza dochodzi do 60km/h a potem
jakby dalej nie mogła przejść.

Offline jarecki_t

• mama zadomowiona
  • **
Odp: Problem z samochodem
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2019, 10:05:19 »
Nie jestem znawcą w tym temacie, ale na moje oko problem jest na tyle poważny, że wymaga wizyty w warsztacie samochodowym. Jakbyś szukała jakiegoś godnego polecenia, to mogę Ci dać namiary na tego mechanika z Kurdwanowa w Krakowie.

Offline mamuuncik

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2019, 10:18:47 »
serwisujecie swoje auta u dealerów samochodowych? Autoryzowany dealer Forda http://www.ursyncar.pl proponuje także profesjonalne usługi serwisowe. Najlepiej postawić na taką fachową pomoc, która nie jest wcale drogą opcją.

Offline Maria

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2019, 11:28:14 »
Ja serwisuję u znajomego. Wychodzi taniej i jestem pewna, że mnie na nic nie naciągnie.

Offline AnnaNN

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 14, 2019, 08:04:25 »
Ja na szczęście tymi sprawami się nie zajmuję. Robi to za mnie mój mąż. Z tego co wiem, to tez ma jakiegoś sprawdzonego mechanika, który terminowo i sprawnie załatwia zarówno mniejsze jak i większe naprawy.

Offline Madra

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 14, 2019, 09:58:28 »
Też oddawałam przez dłuższy czas auto do znajomego mechanika. Bo mu ufałam. Ale okazało sie, że nawet dla znajomej potrafił zrobić naprawę na odczep się, tak że musiałam samochód lawetą ściągać ponad 200 km od domu:(.  Od tego czasu przeniosłam się (a właściwie samochód) do autoryzowanego serwisu Daci - http://dacia.dyszkiewicz.pl/mechaniczny.html i tu faktycznie pracują profesjonaliści, którym przede wszystkim zależy by naprawy były przeprowadzane zgodnie ze sztuką. Nie ma tu miejsca na żadne fuszerki, jakieś dziwne kompromisy i czy "innowacyjne" pomysł. Dlatego każdemu  polecam ten serwis.

Offline Czaria59

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 15, 2019, 01:37:35 »
Najlepiej jakby przejść się z tym do mechanika.

_

jaki ciągnik kupić

Offline Aneczka87

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 15, 2019, 02:46:41 »
A może to problemy z klockami hamulcowymi? Poczytaj tu: http://weracing.pl/klocki-hamulcowe-piszcza-w-twoim-samochodzie-sprawdz-co-moze-byc-tego-powodem/, ale prawie na pewno i tak nie unikniesz wizyty u mechanika

Offline Sly

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 27, 2019, 08:43:32 »
Osobiście musiałem niedawno regenerować turbinę bo auto straciło sporo mocy. Znalazłem serwis Turbospec w Rzeszowie, gdzie szybko sobie z tym problemem poradzili. Polecam ich - mają dobre ceny i skutecznie zajmują się turbosprężarkami.

Offline vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 10, 2019, 02:15:26 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт

Offline vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 13, 2019, 08:08:42 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо