Autor Wątek: części do samochodu  (Przeczytany 614 razy)

Offline Abercjusz53

• mama świeżynka
  • *
części do samochodu
« dnia: Marzec 15, 2019, 03:17:24 »
Zastanawiasz się z jakiego sklepu kupić klocki hamulcowe? Na motochemia.pl znajdziesz sklep internetowy z takimi rzeczami. Osobiście od nich kupowałem i jakość jest naprawdę dobra.

Offline Tomala

• mama świeżynka
  • *
Odp: części do samochodu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2019, 02:55:12 »
Dzięki za sprawdzony link. A co myślisz o elektryce w samochodzie? Jak wiadomo, elektryka w nowoczesnych autach jest kluczowym elementem prawidłowego funkcjonowania auta. Jeżeli zdarzy Ci się jakakolwiek awaria pod tym względem, warto zdecydować się na pomoc prawdziwych fachowców w branży elektryki samochodowej. Z własnego doświadczenia polecam http://autoelektronik.pl/ . Zdiagnozują praktycznie każdą usterkę, a naprawa obywa się błyskawicznie. I to wszystko w całkiem konkurencyjnej cenie!
Prawda nie jest wehikułem czasu, nie przeniesie jej w przeszłość, nie sprawi, że wszystko nagle będzie w porządku. Prawda może dokonywać już tylko jednego ... może zabijać.

Offline LukaszBoR

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2019, 04:37:23 »
Ja części to przeważnie zamawiam u mechanika.

Offline panda

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2019, 04:22:02 »
A co z regeneracją turbosprężarki? Wiesz do kogo się w tej sytuacji zgłosić? Jeśli nie to zapisz sobie kontakt do http://turbospec.pl/. Oni specjalizują się właśnie w takich kwestiach.

Offline WojtuSS_2

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2019, 05:52:28 »
Ja części kupuję tylko u sprawdzonego mechanika.

Offline mondzia

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 09, 2019, 03:11:36 »
No wiadomo sprawdzony mechanik najlepiej doradzi chociaż takie mniejsze części jak lampy do przyczepy rolniczej czy przyczeki samochodowej to można spokojnie w necie zamawiać i samemu wymienić

Offline Pimpi

• mama zaangazowana
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 09, 2019, 04:25:54 »
Części do samochodu najlepiej szukać przez internet - tak jest najszybciej i najtaniej ;) Jeśli na przykład mielibyście problem z wałami napędowymi w Waszych samochodach i konieczna byłaby ich wymiana, to polecam zajrzeć na stronę https://takiewaly.pl/sprzedaz-walow-napedowych/, na pewno nie pożałujecie :)

Offline morina

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 14, 2019, 08:39:12 »
Moim zdaniem warto dbać nie tylko o systematyczną wymianę części w swoim samochodzie, ale również o jego należytą pielęgnację. Ostatnio szukałam w necie informacji na temat past polerskich i natrafiłam na ciekawy ranking https://autonablask.pl/ranking-past-polerskich-ktore-wybrac/ . Przeczytałam wiele cennych informacji, które z pewnością się przydadzą. Na stronie znalazłam również wiele ciekawych, profesjonalnych kosmetyków samochodowych w przystępnych cenach.

Offline radiko32

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 15, 2019, 10:27:19 »
A nie lepiej sprzedać samochód niż naprawiać? Ja co jakiś czas zmieniać samochód i nie martwię się naprawą. Szybką sprzedaż macie w auto skup Kraków. Wszystko odbywa się bezproblemowo. Pieniądze do ręki i można kupować coś nowszego.

Offline vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi

Offline vessa

Offline vessa