Autor Wątek: witaminy dla babci  (Przeczytany 119 razy)

Offline karolajna

• mama raczkująca
  • **
witaminy dla babci
« dnia: Marzec 14, 2019, 03:10:45 »
Znacie jakieś dobre witaminki które mogłabym babci po chorobie kupic? Już na głowię staję żeby jej jakieś soki wyciskać, koktajle warzywne robić ale nie chce tego za nic pić, a jest osłabiona i ciągle zmęczona

Offline gagatka5

• mama świeżynka
  • *
Odp: witaminy dla babci
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2019, 08:44:08 »
Nie znam zbyt wielu babć które by lubiły takie kulinarne ekspertymenty ;) geriamoc są dobre, moja babcia brała niedawno przez parę mieięcy, oprócz tego że cuzła się lepiej to też miałam wrażenie że z pamięcią trochę lepiej u niej teraz, jednka ten żeń szeń podziałał

Offline karolajna

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2019, 10:06:32 »
dzięki za polecenie, kupię te witaminki i ma nadzieję, ze to da, troche poczytałam skład i wygląda obiecująco, dużo na pewno składników których w diecie mojej babci brakuje, bo i żelazo i kwas foliowy, a tego najwięcej w indyku i rybach, babcia to ani za jednym ani za drugim nie przepada

Offline Hoewi54

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 15, 2019, 09:35:51 »
A lekarz nic Wam nie może przepisać? Warto tam szukać pomocy.

__

vasocks.pl

Offline panda

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 16, 2019, 11:39:00 »
Sądzę, że multiwitamina 50+ będzie dobrym wyborem: https://www.doz.pl/apteka/p130668-DOZ_PRODUCT_Multiwitamina_50_tabletki_powlekane_60_szt.. W takim kompleksie znajdują się wszystkie niezbędne witaminy i minerały dla danej grupy wiekowej.