Autor Wątek: KOSMETYKI DLA NOWORODKA  (Przeczytany 7537 razy)

Offline angelika.stepien.10

• mama świeżynka
  • *
KOSMETYKI DLA NOWORODKA
« dnia: Sierpień 13, 2013, 10:32:29 »
Jakie kosmetyki polecacie dla noworodka? Zwykłe sklepowe, czy raczej emolienty?

Offline kiniulka

• mama świeżynka
  • *
Odp: KOSMETYKI DLA NOWORODKA
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2013, 03:29:32 »
bambino, nivea,

Offline sylwiaada

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 18, 2013, 10:37:36 »
ja z czystym sumieniem polecam Mustele. Od urodzenia używałyśmy i córka miała piękną skórę, nawet lekarze się zachwycali. Jednak, któregoś pięknego dnia postanowiłam spróbować czegoś innego, z uwagi na koszty (choć mustela trochę kosztuje jednak jest wydajna) - po płynie do kąpieli Johnson "zeszła" jej prawie cała skórka - dokładnie chodzi mi o to, że wysuszyło jej całą pierwszą warstwę i normalnie jakby łupież miała, potem próbowałam nivea ale również skóra była sucha, po Mixababy była lekka poprawa, ale również niezadowoalająca. na dodatek przypałętało się azs. wróciłyśmy do musteli, ale w związku z azs, do emoliemntów i jest o niebo lepiej. za chwile wracamy do normalnej serii.

Offline ania.gronowska.96

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 18, 2013, 11:17:02 »
Polecam Hipp kosmetyki do kąpieli oliwki kremy bardzo delikatne nieuczulaną cena przystępna

Offline Homo_duplex

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2013, 07:58:46 »
Uwielbiam kosmetyki Phenome, które mój synek dostał na prezent, ale ich cena trochę odstrasza. Szkoda bo pięknie pachną i rewelacyjnie nawilżają.

Offline Famii

• mama nowicjuszka
  • *
  • Zagłosuj na "Położną na medal"! :)
    • www.poloznanamedal.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2014, 12:25:21 »
Dziewczyny a macie jakieś doświadczenie z kosmetykami Penaten? Jakiś czas temu kupiłam płyn do kąpieli ( zamiast standardowego Nivea ) i dla dziewczyn jest ok ( jak dodam emolient ) ale mi nie pasuje zapach ( taki ciężki, prawie sosnowy ) i chyba mnie uczulił ( mówię chyba bo w domu nie pojawił się żaden nowy kosmetyk - chyba, że jakaś roślinka zaczęła pylić i nagle się na nią uczuliłam... ). Możliwe, żeby kosmetyki dla dzieci uczulały?

Offline cendra

• mama wtajemniczona
  • **
    • https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-konsolidacyjny,3.html
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2016, 02:54:24 »
Dla niemowlaka który ma bardzo delikatną skórę potrzeba najlepszych emolientów pielęgnacyjnych. Takim dla mnie jest niewątpliwie http://www.eloderm.pl/emolienty-kategoria/emolienty-w-pielegnacji-niemowlaka Stosuję Go codziennie przy kąpieli mojej córeczki. Na prawdę jest fenomenalny. Poczytajcie sobie jeszcze opinie na ich temat a na pewno będziecie bardzo zadowolone. A co Wy o tym sądzicie ?

Offline Buszka

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 08, 2016, 12:55:11 »
Emolienty na start są najlepsze.Po 6 miesiącu zmieniłam na kosmetyki nivea

Offline WiolkaKlaman

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 08, 2016, 01:10:19 »
tak to prawda, że emolienty są bardzo dobre na start. Ale gdzieś ostatnio czytałam, że właściwie nie u każdego dziecka można je stosować, więc lepiej na początek nie kupować ich za dużo a po jednej sztuce na spróbowanie.

Offline Mamina

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 24, 2017, 10:04:18 »
Emolienty odgrywają bardzo ważna sprawę jeżeli chodzi o problem atopowej skóry u dzieci czy też niemowląt. Więcej na temat pielęgnacji tej skór znajdziecie na stronie http://www.febumed.com.pl/azs/pielegnacja-skory-dziecka-z-atopowym-zapaleniem/ Znajdują tam się wszelkie niezbędne informacje, które bardzo mogą Wam pomóc.

Offline panda

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 02, 2017, 09:48:19 »
Wiem, że produkty dla ciężarnych oraz dla noworodków ma w ofercie polska firma Nacomi. To firma, która w swojej ofercie ma tylko produkty naturalne. Wszystko znajdziecie na stronie drogerii online Puderek: https://puderek.com.pl/. Na pewno warto rzucić okiem.

Offline Szakirka

• mama zadomowiona
  • **
    • Buzz Marketing Mama Marketing
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 20, 2017, 01:47:25 »
A czego używacie do czyszczenia uszek i noska? Możecie coś polecić?

Offline ruccola

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 21, 2017, 05:13:38 »
Jeżeli chodzi o nosek, to nic poza gruszką nie przychodzi mi do głowy. Do uszu preferuję jakieś spraye, bo wizja patyczków jest nieco przerażająca. :D

Offline Fallen Angel

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 22, 2017, 11:25:41 »
Według mnie trochę zależy, z czym konkretnie mają być takie kosmetyki dla noworodka zawiązane. Jeśli jednak mam stawiać na jakiś konkretny sklep, to zazwyczaj wybieram specjalistyczną zielarnię (bardzo często stawiam na krakowski Herb-Apis). Przede wszystkim jeśli chodzi o dzieci warto stawić na produkty najwyższej jakości, więc sprawdzona zielarnia jest jednym z lepszych wyborów - przynajmniej dla mnie.

Offline Szakirka

• mama zadomowiona
  • **
    • Buzz Marketing Mama Marketing
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 23, 2017, 02:04:38 »
Nie no patyczki odpadają, właśnie dlatego pytam. Bo kiedyś to faktycznie patyczki do uszu służyły do ich czyszczenia. Ale teraz chyba nie wolno. Więc czym czyścić maluszkowi?