Autor Wątek: Depilacja  (Przeczytany 12877 razy)

Offline angelika.stepien.10

• mama świeżynka
  • *
Depilacja
« dnia: Sierpień 12, 2013, 03:36:29 »
A jak wam idzie depilacja kiedy wasze brzuszki przysłaniają resztę ciała? ja jestem w 26tyg i juz mam z tym problem

Offline MamaBlogujePL

• mama świeżynka
  • *
  • Mama na pełnym etacie ;)
    • MamaBlogujePL
Odp: Depilacja
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2013, 11:48:11 »
Hej :-) Ja szłam na łatwiznę i chodziłam do kosmetyczki na wosk. Mój brzuch był naprawdę wielki i wolałam go nie gimnastykować  ;)
Pozdrawiam.
MamaBlogujePL :-)

Offline gree

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 08, 2014, 02:10:43 »
A od czego jest mąż:P

Offline maniutka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 19, 2014, 09:47:40 »
Mnie równiez pomagał mąz w depilacji nóg nie chciałam wracać do maszynki bo tak długo osłabiałam włosy woskiem, że szkoda mi było zmarnowac efekt i golić się maszynką.

Offline maluch1

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2014, 09:45:53 »
Ja chodziłam do kosmetyczki :)

Offline dagusia

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 15, 2014, 11:48:22 »
Męża zatrudniam:)

Offline amka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 17, 2015, 11:18:28 »
Ja wybrałam się kiedyś na depilację laserową. To według mnie najlepsze rozwiązanie

Offline ewelinbi7

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 28, 2015, 11:17:30 »
mąż to druga depilacja...niech wie ile się kobieta musi wygimnastykować żeby być gładka...

Offline eewelina90

• mama świeżynka
  • *
    • new-life.com.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 28, 2015, 11:17:35 »
Przy depilacji woskiem efekt jest szybki, ale jednak krótkotrwały - co 6-7 tygodni trzeba depilację powtarzać, co jest dość uciążliwe. Natomiast dzięki depilacji laserowej owłosienie jest usuwane całkowicie, a więc na stałe, choć jest to proces dłuższy i bardziej skomplikowany.

Offline aniaaa

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 21, 2015, 04:39:58 »
Od czego są mężowie:)

Offline Anak00nda

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 07, 2016, 02:11:32 »
Słyszałyście o Beta-Skin? Mają w ofercie doskonały produkt na AZS, łojotokowe zapalenie skóry i łuszczycę - Natural Active Cream. Możecie go stosować także  do codziennej pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry, do regeneracji skóry po zabiegach kosmetycznych, po oparzeniach słonecznych oraz po goleniu. W dodatku jest teraz na niego super promocja do 9 kwietnia - rabat 20%. Przy zamówieniu należy wpisać kod rabatowy: Natural. Link do sklepu: https://sklep.betaskin.pl/pl/c/Beta-Skin-Professional/6

Offline Lucynka

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 14, 2016, 01:04:26 »
Też uważam ze w tym momencie nie powinnyśmy nadmiernie się gimnastykować a po prostu wybrać do kosmetyczki. W końcu od kilku takich zabiegów nie zbiedniejemy.

Offline JankaCer

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 13, 2016, 03:24:37 »
Jeżeli któraś z Was jest z Warszawy z Mokotowa czy okolic to polecam www.viva-derm.pl w kwestii depilacji. Bardzo fachowe panie. Ja próbowałam w ciąży samej robić depilację ale słabo to wychodziło miałam potem od zginania brzucha różne problemy tak jakby z bólami jakby od jedzenia i potem już nie próbowałam sama robić sobie depilacji.

Offline puchatka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 18, 2016, 08:36:10 »
Ha ha, mnie też mąż pomagał, biedaczek. :) Ale niech wie, ile z tym roboty. Na pachy zrobiłam laserową depilację wcześniej, więc mam spokój. Trochę też gimnastykowałam się z depilatorem, ale zakres ruchu miałam nieduży, więc zostawało dużo miejsc niedogolonych.
Jakże sil­na jest miłość po przejściu og­niowe­go chrztu cierpienia.  - Selma Lagerlöf

Offline szafir

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 21, 2016, 12:10:53 »
Ja zdecydowanie polecam depilację pastą cukrową. Zapewnia spokój na 2-3 tygodnie i jest idealną metodą depilacji dla alergików, osób z problemem żylaków czy pękających naczynek krwionośnych. Świetna sprawa. Wiem, że w Krakowie można się zapisać na taki zabieg do Holistic Clinic: http://holisticclinic-krakow.pl/
Czytałam dobre recenzje o ich specjalistach no i mają całkiem przystępne ceny. Mnie przekonują :)