Autor Wątek: A wy gdzie się szkolicie?  (Przeczytany 1000 razy)

Offline RybkaTanczyIspiewa

• mama zaangazowana
A wy gdzie się szkolicie?
« dnia: Styczeń 28, 2019, 11:46:44 »
Mój szef chce mnie wysłać na szkolenie do https://frankowski-maloclinic.pl/szkolenia/ jestem ciekawa czy faktycznie warto. Jakie wy macie podejście do szkoleń? Jesteście zwolennikami czy raczej dokształcacie się na własną rękę?

Offline Frania_W

• mama wtajemniczona
  • **
Odp: A wy gdzie się szkolicie?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2019, 11:25:50 »
Jak Cię wysyła i płaci za to, to jedź, ucz się, zdobywaj praktykę i staraj się potem wykorzystać zdobytą wiedzę w codziennej pracy.

Offline Smaczek

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2019, 02:49:40 »
Pytasz gdzie my się szkolimy? Ja to myślę ostatnio o zrobieniu sobie takiego ciekawego szkolenia sprzedażowego tutaj. Myślę, że przyda mi się ono bardzo w znalezieniu nowej, lepszej pracy.

Offline paninowakowa

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2019, 06:08:11 »
przez internet :)

Offline Milena

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2019, 05:48:52 »
Ja zamierzam się u nich przeszkolić, interesuje mnie kurs instruktora fitness https://www.ams.edu.pl/kursy/kurs-na-instruktora-fitness/ pracują na co dzień w siłowni i chcę podnieść swoje kwalifikacje, co znacznie ułatwiło by mi pracę i zwiększyło zakres usług.

Offline barburka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 12, 2019, 10:55:09 »
Szkolenia to naprawdę świetna inwestycja w swoje umiejętności. Także nawet się nie zastanawiaj tylko jedź na to szkolenie ;)

Offline Pimpi

• mama zaangazowana
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 07, 2019, 10:36:53 »
Ja ostatnio postanowiłam podnieść nieco swoje umiejętności językowe, dlatego też zapisałam się na kurs języka angielskiego w szkole Speak Up. Jej ofertę znalazłam na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-doroslych, jesli również myślicie o nauce języków tak jak ja, to polecam tam zajrzeć ;)

Offline obenka

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 23, 2019, 07:20:35 »
Zdecydowanie jestem zwolenniczką kursów i szkoleń, ponieważ tyle rzeczy ciągle się zmienia i wchodzi wiele nowości, że aby być dobrym specjalistą w danej dziedzinie, trzeba poświęcić czas na doszkalanie. Choć od dłuższego czasu jestem linergistką, to ciągle inwestuję w rozwój swoich umiejętności. Szkolenie odbyłam w NEWLOOK's - https://www.permanentny.com. Wyeliminowałam błędy, na które zwróciła uwagę trenerka, nauczyłam się nowych technik a moja oferta w gabinecie może stać się wreszcie kompleksowa. Dlatego uważam, że warto inwestować w swój rozwój i zdobywać nowe kompetencje.

Offline Celinaz

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 24, 2019, 02:51:51 »
A co sądzicie o szkoleniach e-learningowych? Ja właśnie w ten sposób chciałabym zrobić jakiś kurs.

Offline Alisson

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 25, 2019, 04:49:12 »
Ja zazwyczaj szkolenia obowiązkowe odbywam w pracy. Wszystkie kursy gwarantuje mi pracodawca.

Offline Dzidka

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 11, 2019, 09:02:51 »
Wszystkie szkolenia na których byłam są organizowane przez pracodawcę. Od pewnego czasu wybiera bardzo skuteczną firmę TG training. Ostatnio byłam na konstruktywnym szkoleniu kadry kierowniczej W firmie szkoleniowcem jest Tomasz Gralak, dzięki niemu właśnie szkolenie nie jest nudne, jest wręcz zajmujące, na które chętnie się uczęszcza.

Offline brzask

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 24, 2019, 04:12:28 »
Nowe umiejętności zawsze się przydadzą. Często można dzięki szkoleniom też znaleźć lepszą pracę. Tutaj https://uprawnieniaelektryka.pl/ widziałam szkolenie na którym można zdobyć uprawnienia zakładania instalacji elektrycznych. Dla mężczyzn to fajna praca, a na tym szkoleniu uzyska się certyfikat i to nawet w języku angielskim i niemieckim.

Offline karolajna

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 27, 2019, 07:19:40 »
Angielski szlifuję w profiligua, jestem super zadowolna z kursu, nigdy sama bym nie osiągnęła języka na takim poziomie. Mocno stawiają na praktykę, bardzo duzo mówimy, nie ma tak że klepie się regułki na pamięć a od razu się działa na przykładach ale takich realnych a nie jak to bywa w podręcznikach mocno oderwanych od rzeczywistości

Offline lafre

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 01, 2019, 01:23:33 »
Ja korzystam z naprawdę wielu szkoleń. Ostatnio na https://qa-szkolenia.pl/szkolenia-istqb.html znalazłem opcję na bardzo ciekawe szkolenia i wydaje mi się, że będę jeszcze dłużej z tego korzystał. Takie szkolenia bardzo cię rozwijają i dają dużo wiedzy

Offline adik356

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 13, 2019, 05:44:59 »
Języka angielskiego uczę się za pośrednictwem platformy językowej Tutlo. Umożliwia naukę bez wychodzenia z domu z pomocą profesjonalnych lektorów. Jedna lekcja trwa 20 minut i nie trzeba na nią zapisywać się wcześniej.