Autor Wątek: Waga do magazynu- potrzebuję porady  (Przeczytany 1747 razy)

Offline Celinaz

• mama zadomowiona
  • **
Waga do magazynu- potrzebuję porady
« dnia: Styczeń 16, 2019, 01:15:23 »
Potrzebuję wagi paletowej na magazyn, legalizacja to sprawa oczywista, ale czy są jeszcze jakieś inne przepisy/wymogi jakie taka waga musi spełniać? Na stronie producenta  http://www.kersh-wagi.com.pl/?wagi-platformowe-i-paletowe czytam właśnie sobie, o wymiarach, elektronice, dodatkowym wyposażeniu ale nic o jakichś specjalnych wymaganiach poza legalizacją nie ma. Czyli że mogę śmiało zamówić? Z tego co się orientuję firma i w montażu pomoże także będę wdzięczna za porady, bo oferta wydaje mi się atrakcyjna, a nie chcę z tym zwlekać, pytać zaś podległych pracowników trochę mi wstyd. Może Wy panowie nieco mi temat rozjaśnicie?

Offline Pimpi

• mama zaangazowana
Odp: Waga do magazynu- potrzebuję porady
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2019, 08:03:12 »
Skoro już przy magazynach jesteśmy, to kto był wykonawca Waszych hali magazynowych, kto Wam je budował? My zastanawiamy się nad skorzystaniem z oferty firmy Depenbrock Polska z Komornik pod Poznaniem, którą znaleźliśmy na stronie http://depenbrock.pl/oferta/budownictwo-przemyslowe-i-budowa-hal. Jak sądzicie, warto im zlecić takie zadanie?

Offline trek

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2019, 04:14:22 »
Dzięki wielkie za sprawdzone informacje! Z całą pewnością przydadzą mi się one...
Można by rzec, że w sztuce czas nie istnieje. (…) Właściwie każde dzieło sztuki zmierza do przemiany w mit.

Offline Milena

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2019, 05:54:46 »
Waga swoja drogą a co z odpowiednim wyposażeniem ? na pewno warto znaleźć zaufaną osobę jak np producent opakowań plastikowych, która dobierze dla nas odpowiednią ofertę.

Offline Aneczka87

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 08, 2019, 10:57:10 »
Tak się składa, że magazyn właśnie prowadzi mój szwagier. Cieszę się więc, że trafiłam teraz na ten wątek. Podpowiedzcie jeszcze proszę jakieś magazynowe rozwiązania.

Offline pixelek

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2019, 02:49:01 »
A dobrej jakości, metalowe regały do magazynu już macie? Który producent sprzeda niedrogo takie rzeczy?

Offline Katarenia

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 08, 2019, 03:14:59 »
Jeśli chodzi o kwestie magazynowe, ostatnio wpadłam na ciekawe, takie rozwiązanie automatyzacji magazynów. Korzysta może ktoś z takich systemów? Chciałabym poznać opinię, jak działa to w praktyce.

Offline Roman_Balko

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 09, 2019, 01:51:32 »
Ja tam nigdy nie używałem takiej wagi.

Offline morina

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 11, 2019, 09:40:25 »
Oprócz takich sprzętów może przydać się w magazynie wdrożenie oprogramowania, które usprawni działanie takiego miejsca, jak i jego kontrolę. Moim zdaniem takie działania warto zlecić fachowcom w tej branży. Bardzo pomocna może okazać się obsługa it. Dpoasują oni odpowiednie dla specyfiki firmy rozwiązania. Warto sobie na ten temat poczytać. Taka wiedza może okazać się naprawdę pomocna i przydatna.

Offline Filenisss

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 11, 2019, 12:39:07 »
co do wyposażenia magazynów to powinniście szukać najlepiej wszystkiego w jednym miejscu. Będą to najbardziej wygodne i opłacalne dla was zakupy. Co do takich miejsc to warto zajrzeć na stronkę http://futurelogistics.pl/oferta/regaly-magazynowe/ szukając wyposażenia, urządzeń magazynowych i przede wszystkim regałów magazynowych
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2019, 06:56:03 wysłana przez Filenisss »

Offline gerard_o

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 11, 2019, 09:02:53 »
Tak się składa, że też szukam czegoś takiego. przydałoby się jakieś sprawdzone rozwiązanie.
Ważne jest nie to, co świat ci zrobi, tylko jak na to zareagujesz.

Offline mamuuncik

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 10, 2019, 10:38:57 »
Szukasz wyposażenia, profesjonalnych urządzeń do magazynu? Na pewno w firmie http://futurelogistics.pl znajdziecie wiele ciekawych propozycji. Mają oni nowoczesne meble magazynowe, a także wiele innych urządzeń i akcesoriów, które sprawdzą się własnie w magazynach

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi