Autor Wątek: Nawilżacz powietrza?  (Przeczytany 2880 razy)

Offline Szakirka

• mama wtajemniczona
  • **
Nawilżacz powietrza?
« dnia: Listopad 16, 2018, 04:25:35 »
Mamusie czy macie w domu nawiżacze powietrza? Mamy centralne ogrzewanie i jest strasznie sucho. Myślałam o zakupie czegoś takiego jak tu https://oxyshop.pl/nawilzacze-powietrza, ale jednak spory koszy. A może tylko mi się tak wydaje i taki zakup faktycznie warto dokonać?

Offline megy

• mama nowicjuszka
  • *
Odp: Nawilżacz powietrza?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2018, 11:49:07 »
Przecież na grzejnik możesz położyć wilgotny ręcznik i będzie dobrze.

Offline Szakirka

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2018, 12:59:14 »
Dzięki za radę. Tylko że ja nie chcę zawilgocić mieszkania, ale zadbać o lepszą wilgotność. Wydaje mi się, że nawilżacz będzie raczej lepszym rozwiązaniem?

Offline netka0

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2018, 09:18:14 »
Z tym wilgotnym ręcznikiem to jest trochę mniej efektywne, no ale jeśli chce się tańszą opcję, to zawsze to jakieś wyjście z sytuacji. Ja mam jakiś niedrogi nawilżacz i jestem nawet zadowolona. Tylko trzeba pamiętać, żeby dość często czyścić pojemnik i wymieniać wodę, bo może ona się zepsuć i wtedy po mieszkaniu rozchodzi się para wodna o brzydkim zapachu. Ale takie nawilżacz jest przede wszystkim znacznie bardziej skuteczny, bo ręcznik "działa" tylko w pokoju, w którym wisi, a nawilżacz trochę bardziej rozprowadza wilgotne powietrze

Offline Szakirka

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2018, 11:08:52 »
Z tym wilgotnym ręcznikiem to jest trochę mniej efektywne, no ale jeśli chce się tańszą opcję, to zawsze to jakieś wyjście z sytuacji. Ja mam jakiś niedrogi nawilżacz i jestem nawet zadowolona. Tylko trzeba pamiętać, żeby dość często czyścić pojemnik i wymieniać wodę, bo może ona się zepsuć i wtedy po mieszkaniu rozchodzi się para wodna o brzydkim zapachu. Ale takie nawilżacz jest przede wszystkim znacznie bardziej skuteczny, bo ręcznik "działa" tylko w pokoju, w którym wisi, a nawilżacz trochę bardziej rozprowadza wilgotne powietrze

Dzięki za radę. A możesz powiedzieć jaki masz ten nawilżacz? Jaka marka? Bo na oxyshop.pl wybór jest spory, ale ceny też w różnym przedziale. No i z tego co widzę to te droższe mają w specyfikacji podany metraż mieszkania.

Offline Natisek

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 27, 2018, 05:03:03 »
Rzeczywiście taki nawilżacz czasem może być dobrym rozwiązaniem !

Offline greta97

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 28, 2018, 10:22:45 »
Ja na szczęscie nie potrzebuje takich sprzętów u siebie w domu

Offline kabix179

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 10, 2019, 12:38:03 »
U mnie sprawdza się doskonale, szczególnie jak mam bobaska w domu i chciałabym żeby oddychało się jemu lepiej. Kupuję nawilżacze dobrej jakości tutaj https://www.zdrowiewmodzie.pl/53-nawilzacze-ultradzwiekowe i nie żałuję. Polecam babeczki.

Offline kielek94

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 17, 2019, 11:50:47 »
Na pewno znajomi będą w stanie pomóc.Nie ma co do tego wątpliwości.
Kto wierzy w Syna, ma życie wieczne; kto zaś nie wierzy Synowi, nie ujrzy życia, lecz grozi mu gniew Boży.

Offline nowiczka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 18, 2019, 12:49:19 »
Ja w końcu zdecydowałam się kupić taki nawilżacz i faktycznie widzę poprawę. Teraz nie wiem jak mogłam wcześniej bez tego funkcjonować, bo mam tak sucho w mieszkaniu, że nic innego nie pomaga. A dzięki nawilżaczowi powietrze jest chociaż odrobinę bardziej wilgotne i ten lepiej się wtedy funkcjonuje 

Offline vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi

Offline vessa

Offline vessa