Autor Wątek: Nowoczesne lampy do wnętrz  (Przeczytany 651 razy)

Offline mamakasia

• mama ostro zakręcona
  • **
Nowoczesne lampy do wnętrz
« dnia: Grudzień 27, 2018, 06:30:40 »
Witam! Potrzebuję porady w kwestii wyboru lampy do mojego salonu. Szukam lamp wiszących , może znacie jakieś fajne sklepy gdzie takie dostanę ? Wypatrzyłam takie  https://www.multilampy.pl/lampy-stojace-podlogowe     .Strasznie mi się podobają a Wy co sądzicie o takich ?

Offline RybkaTanczyIspiewa

• mama doświadczona
Odp: Nowoczesne lampy do wnętrz
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2018, 03:45:16 »
Ja niedawno szukałam lampy, którą chciałam powiesić nad blatem pomiędzy kuchnią i salonem. Znalazłam taką piękną złotą https://www.acerto.pl/lampy-wiszace-zlote . Idealnie pasuje do moich mebli w kuchni i jednocześnie doskonale komponuje się z karniszami w salonie.

Offline maniakalna

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2019, 09:14:36 »
Teraz w salonie agata masz w promocji bardzo fajne nowoczesne lampy w takim miedzianym stylu https://www.agatameble.pl/oswietlenie/lampy-wiszace/pl-16014-brgd-grid-lampa-wiszaca-mosiadz - cena jest sporo obnizona wiec ja od razu jechalam po 2 :D

Offline Azalia

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2019, 09:53:07 »
Jeżeli o mnie chodzi, bez wahania postawiłabym na takie lampy, jak te z oferty https://szykownydom.com/azzardo/modena . Mamy tutaj bowiem do wyboru przeróżne modele, utrzymane w odmiennej stylistyce, oraz kolorystyce. Ponadto ceny w tym przypadku są nader konkurencyjne.:)

Offline ofelia

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2019, 02:56:40 »
A może takie lampki nocne: https://bokono.pl/pl/c/Lampy/132? Jestem ciekawa jak Wam się podobają. Wybór jest tak duży, że niezależnie od wystroju wnętrza moim zdaniem każdy coś dla siebie dobierze. Nie wyobrażam sobie sypialni bez takich lampek.

Offline Hania

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 13, 2019, 05:51:14 »
Zastanawiam się nad zakupem nowej lampy wiszącej do salonu a może także i kuchni i nie ukrywam, ze liczę na Waszą pomoc w wyborze ;) Mój salon ma powierzchnie ok 30m2, jest bardzo minimalistyczny. Znajduje się w nim narożnik, mały stolik kawowy, regał na książki, regał na płyty winylowe, szafka rtv z telewizorem i sprzętem audio i dwa fotele. Aktualnie mam najtańszą lampę ze sklepu sieciowego i chciałabym ją zmienić na designerską lampę wykonaną w stylu skandynawskim. Zastanawiam się nad ofertą lamp w sklepie completo. Zerkniecie i napszecie, które lampy podobają Wam się? Tutaj macie link https://www.completo.pl/pol_m_Oswietlenie_Lampy-wiszace-201.html

Offline janek47667667

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 13, 2019, 09:41:37 »
Moim zdaniem bardzo dobre lampy kupi się w sklepie internetowym https://jupitersklep.pl . Takie jest moje zdanie i swojego zdania na pewno nigdy nie zmienię.Jestem tego pewny na dwieście procent.Dodatkowo w tym sklepie internetowym przyjaciel kupił sobie fajną lampę,a ja z tego powodu byłem zadowolony.

Offline pieknyolek

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 09, 2019, 11:52:07 »

Offline sapak

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 11, 2019, 01:38:06 »
Jeżeli ci zależy na faktycznie fajnej i oryginalnej lampie to polecam poszperać z taką w internecie, na przykład na stronie http://santiagodesign.pl/sklep-stacjonarny/lampy/ znajdziesz bardzo fajne propozycje. Ja sobie kupiłem taką lampę do salonu i jestem z niej bardzo zadowolony

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi

Online vessa

« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 31, 2019, 06:40:06 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting

Online vessa

« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 07, 2019, 09:57:39 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting