Autor Wątek: Balustrada na balkon  (Przeczytany 4475 razy)

Offline Antka

• mama wtajemniczona
  • **
Balustrada na balkon
« dnia: Grudzień 06, 2018, 03:07:55 »
W końcu przyszedł moment w ktorym mogę zastanowić się nad tym , jaką balustradę na balkon wybrac. Nie wiem czy lepiej balustrada metalowa regulazaun.pl czy bardziej postawić na coś ze stali nierdzewnej może podpowiecie mi co bardziej bedzie się opłacało ?

Offline Smaczek

• mama zadomowiona
  • **
Odp: Balustrada na balkon
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2018, 02:50:51 »
Jeśli mam być szczera, to proponowana przez Ciebie balustrada bardzo mi się podoba :)

Offline Katarenia

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2018, 05:12:30 »
A może zastanowić się nad czymś w rodzaju schodów z takiej blachy dekoracyjnej? Jak Wam podoba się tego typu pomysł?

Offline pola874

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2019, 07:34:54 »
Jeśli chodzi o balkon, to my wpadliśmy na taki pomysł, aby zdecydować się na zabudowę balkonu. Widzieliśmy coś takiego na różnych projektach i w sieci udało nam się znaleźć firmę http://alkonsystem.eu/ która coś takiego wykonuje. Myślę, że w naszym domu będzie to wyglądało pięknie.

Offline terenia85

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 14, 2019, 11:08:42 »
wydaje mi się że ta nierdzewna będzie lepsza, my mamy balustrady nierdzewne łódzkie sprzedawca zapewniał że rdza nie tyka  ;D

Offline krzysztof51

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2019, 02:46:34 »
Cześć, właśnie jestem w trakcie remontu balkonu. Została mi do uzgodnienia ostatnia sprawa. Chodzi o balustrady. Nie wiem na co się zdecydować. Aktualnie myślę nad balustradami szklanymi. Chcę żeby było przejrzyście i elegancko. Znacie jakieś sprawdzone firmy zajmujące się tą tematyką? W sieci znalazłem https://alubud.pl/ , mają bardzo dobre opinie. Podobna posiadają najtańszą ofertę balustrad w branży.
Istota ludzka powinna mieć dla siebie szacunek.

Offline toronto

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 02, 2019, 11:51:05 »
U nas nie było problemu z balustradami. Mój znajomy wykonuje takie balustrady i mi za rozsądne pieniądze zrobił piękne balustrady, które wyglądają, jakby były kilkadziesiąt razy droższe.

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi