Autor Wątek: STOMATOLOG  (Przeczytany 22223 razy)

Offline agamk

• mama świeżynka
  • *
Odp: STOMATOLOG
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 03, 2019, 07:28:58 »
Ja mam dwie córeczki, jedną młodszą (dwa latka) druga już w wieku 4 lat. Ostatnio dowiedziałam się, że kiedy dziecko ma już wszystkie mleczaki - czas na wizytę u ortodonty. Z moją starszą Oliwką zdecydowałam się skorzystać z usług CMP - konsultacja ortodontyczna Kraków .

Offline RybkaTanczyIspiewa

• mama dobra rada
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 08, 2019, 07:21:33 »
My byliśmy w klinice https://www.ziemlewski.pl/ . Pani doktor powiedziała, że do momentu, kiedy nie wyjdą wszystkie stałe zęby, nie ma mowy o stałym aparacie. Tak więc musimy poczekać i może się okazać, że nie będzie tak źle.

Offline hrabinka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 13, 2019, 11:14:31 »
Stomatolog to ciężka sprawa. Bardzo boję się wizyty u niego. Jak to jest? Mamy XXI wiek a to nadal przeraża i boli. Na pewno da się coś na to poradzić.

Offline MalwinaW

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 23, 2019, 07:06:42 »
To zależy od podejścia stomatologa i wyposażenia gabinetu. Mojej rodzinie (całej - dorosłym i dzieciom) leczy zęby Marzena Danecka (stomatolog) - http://www.danecka.pl i naprawdę jesteśmy zadowoleni. Wiadomo, nie jest to najprzyjemniejsza wizyta, ale fakt, że trzeba iść do dentysty nie budzi w nikim strachu.

Offline victoria

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 24, 2019, 10:17:07 »
Ja z dziećmi chodzę do  dentysta dziecięcy Kraków   i mogę polecić wszystkim, którzy mają dość histerii podczas każdej wizyty! Świetne podejście, cierpliwy miły lekarz z którym moja córa chce współpracować co wcześniej uwierzcie mi - nie zdarzało się!

Offline victoria

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 24, 2019, 10:25:41 »
Bardzo ważne jest oswojenie dziecka z panią dentystką i gabinetem! Ze swojej strony polecam  dentysta dziecięcy Kraków . Moje córy ją uwielbiają! :)

Offline helka89

• mama nowicjuszka
  • *
    • https://baukrane.pl/
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 29, 2019, 01:28:38 »
Poszukuję dobrej jakości stomatologa,który będzie oferował usługi kompleksowe - również prześwietlenia. Ostatnio czuję ból na końcu szczęki,to pewnie 8,dlatego muszę wybrać się do chirurga szczękowego. Co sądzicie o tym https://frankowski-maloclinic.pl/chirurgia-stomatologiczna ? Proszę o opinie.

Offline agamk

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 08, 2019, 12:46:21 »
Na pewno dobrze jest wytłumaczyć, do jakiego lekarza idziemy i powiedzieć dlaczego: przede wszystkim trzeba to ubrać w dobre słowa, żeby maluch się nie przestraszył. Ja z moją córcią byłam w CMP Stomatolog dziecięcy Kraków , gdzie mają lekarzy z dobrym podejściem do malucha - także współpraca rodzic-lekarz też jest bardzo ważna :)

Offline RybkaTanczyIspiewa

• mama dobra rada
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 21, 2019, 08:31:23 »
Byłam niedawno w Warszawie i potrzebowałam pomocy stomatologa. Udało mi się dostać do kliniki http://hippolit.pl/ . Miałam sporo szczęścia, bo ktoś akurat odwołał wizytę i mogłam zostać przyjęta. Powiem szczerze, że byłam pod wrażeniem sprzętu i profesjonalizmu dentysty.

Offline Erika78

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 29, 2019, 07:18:19 »
Moja siostra poszła ze swoja córka do Ratyńscy Dental Clinic na Józefowie. Jej córka bardzo bała się dentysty a tam podali jej gaz rozweselający ibylo po kłopocie. Jak ktoś z okolic to warto zaglądnac.

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 30, 2019, 05:27:02 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting

Offline edipo

• mama zadomowiona
  • **
    • https://www.swiat-konopi.pl/00-seeds-bank.html
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 31, 2019, 03:12:53 »
A kierunki takie jak https://www.proedukacja.edu.pl/higienistka-stomatologiczna w szkołach policealnych są godne uwagi?
Zastanawiam sie czy isc na studia czy zrobic sobie wlasnie cos takiego zeby dobrze zarabiac co w dniu dzisiejszym polecalibyscie bardziej?

Online vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 06, 2019, 08:45:55 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting