Autor Wątek: STOMATOLOG  (Przeczytany 22185 razy)

Offline flame

• mama zadomowiona
  • **
Odp: STOMATOLOG
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 24, 2018, 03:53:54 »
To prawda, lepiej na pierwszy raz wybrać klinikę w której jest typowa stomatologia dziecięca z odpowiednimi warunkami i cierpliwymi stomatologami bo jak się dziecko wystraszy za pierwszym razem to niechęć do dentysty  już pozostanie na długo

Offline szachmat89

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 29, 2018, 06:56:56 »
jg

Offline Ewibasa

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 05, 2018, 10:46:43 »
Leczenie kanałowe to ostateczność, ale czasami konieczność. Oczywiście lepiej zapobiegać niż leczyć, ale czasem nie ma wyjścia... chyba najlepszym rozwiązaniem będzie leczenie kanałowe pod mikroskopem, najbezpieczniejsze moim zdaniem.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2018, 03:02:48 wysłana przez Ewibasa »

Offline Limonka82

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 20, 2018, 08:49:05 »
Leczenie kanałowe to ostateczność, ale czasami konieczność. Oczywiście lepiej zapobiegać niż leczyć, ale czasem nie ma wyjścia...

mnie też to czeka ;/ mam już umówioną wizytę na przyszły tydzień. Muszę zacząć to jak najszybciej bo nie chcę usuwać zęba. Pociesza mnie fakt, że stomatolog do której ide jest bardzo dobra i leczy zęby bezboleśnie. Chodze do niej od lat więc wiem czego się spodziewać.

Offline larygon

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 23, 2018, 10:40:36 »
Ja byłam z dzieckiem w 3 miesiącu życia na przegląd ząbków :)
Sprawdź, jak jak przebiega zabieg wazektomii - ciekawy blog.

Offline RybkaTanczyIspiewa

• mama dobra rada
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 29, 2018, 02:06:01 »
Ja polecam http://hippolit.pl/oferta-uslug-stomatologicznych/stomatologia-dziecieca jeśli jesteście z Warszawy lub akurat tam przebywacie. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do maluchów i wie jak postępować z dzieckiem aby nie bało się wizyty u dentysty

Offline Sly

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 06, 2018, 10:52:54 »
Dobry stomatolog to podstawa, niezależnie od tego czy chcemy leczyć siebie czy swoje dzieci. Jeśli o mnie chodzi to korzystam z usług gabinetu Protom Dental, gdzie mogę liczyć na profesjonalną pomoc.

Offline Pozzo102

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 24, 2018, 12:25:38 »
Sądzę, że warto ten temat zostawić specjaliście. Wielu trudności można sobie dzięki temu oszczędzić.
Sztuka powinna być przejmująca i dotykająca.

Offline szprycha50

• mama raczkująca
  • **
  • oj dana oj dana
    • http://www.askuchnie.eu/
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 05, 2019, 09:46:02 »
W Szczecinie jest bardzo dobra pani stomatolog, która przyjmuje w swoim Gabinecie Lubińskiej. Bardzo sympatyczna, zakładała mi licówki. Z tego co już zauważyłam kiedy szukałam stomatologa do właśnie nałożenia mi licówek, to ta pani stomatolog ma bardzo fajne ceny, a poza tym jej gabinet wygląda bardzo profesjonalnie i zadbanie. :)
jeszcze nie mam własnego

Offline salamis

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 08, 2019, 03:10:54 »
Cześć wam. Poszukuję w tym momencie stomatologa w Katowicach dla swojego dziecka... Znacie może kogoś z właściwym podejściem do dzieci? Niestety, dziecko zabiera się rękami i nogami (i nic dziwnego w sumie), a do dentysty po prostu trzeba iść i już... Zastanawiam się, czy dobrą ofertą byłby http://smok-dent.pl/ Co na ten temat sądzicie? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone informacje i porady w tym zakresie :)
Tym razem chciałem śnić. Być może gdybym mógł śnić, mógłbym przez kilka godzin żyć w świecie, w którym ona i ja bylibyśmy razem. Ona śniła o mnie. A ja chciałem śnić o niej.

Offline Ewair56

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 11, 2019, 11:00:20 »
ja byłam z córeczką, gdy miała dwa ząbki wyrośnięte. po pierwsze chciałam aby lekarz ocenił czy wszystko się rozwija prawidłowo a po drugie, aby mała oswoiła się z gabinetem, bo uważam ze wizyty kontrolne min. co pół roku są koniecznością. polecam Atrie - https://atria.com.pl/kontakt-siemianowice-slaskie mają super podejście do dzieci

Offline emila.serek

• mama raczkująca
  • **
  • w tym miejscu wpisujemy tekst osobisty, nie mam
    • http://portaloswiatowy.pl/
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 07, 2019, 05:50:09 »
W Szczecinie to mogę tylko kogoś doradzić. W Gabinecie Lubińska przyjmują trzy panie, które zajmują się między innymi stomatologią, ortodoncją, a także protetyką. U nich można zrobić wiele rzeczy, nie trzeba szukać dentysty co się zajmie jednym a innego co się zajmie drugim. Fajny gabinet, wygląda również zachęcająco.
z podpisem jest ciężej, trenowałam własny, ale oczywiście jestem zdolna i zapomniało mi sie, ale jak mi sie przypomni, to od razu go tu zamieszczę. Obiecuję

Offline Pimpi

• mama doświadczona
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 14, 2019, 10:36:29 »
Bardzo ważne jest to, aby wybrać dobrego stomatologa dla swojego dziecka. W każdym mieście przyjmuje jakiś dobry dentysta Oława ma na przykład bardzo dobry gabinet stomatologiczny Aurora Dent na ul.Kamiennej 7. Polecam się tam wybrać, jeśli jesteście z okolic ;) Spotkacie się tam nie tylko z pełnym profesjonalizmem, ale również bardzo miłym i uprzejmym personelem :)