Matki, Tatki i Dzieciatki > Babskie lelum polelum

kosmetyczka Wrocław

(1/2) > >>

Aguusak:
Dobry wieczór! Czy są tu jakieś Panie z miasta Wrocław? Potrzebna mi kosmetyczka Wrocław tylko wchodzi w grę. Może mogłaby mi któraś z Pań polecić jakiś sprawdzony, dobry salon kosmetyczny we Wrocławiu? Byłabym naprawdę wdzięczna.

jarecki_t:
Przyłączam się do pytania. Z tym, że ja szukam gabinetu w warszawie gdzie... leczono by nadpotliwość i gdzie nie patrzono by krzywo na przedstawiciela płci brzydkiej.

Jola Nihibrak:
Kiedyś słyszałam, że nadpotliwość w Warszawie skutecznie leczą tu. Cennik przy tym też jakiś powalający nie jest, więc może po prostu skontaktuj się ze specjalistami z tej kliniki i dopytraj o szczegóły.

foxi:
Jest wiele sposobów by mieć cerę na prawdę gładka i zdrową,owszem są czasami stany chorobowe , gdzie niezbędna jest pomoc specjalisty.We Wrocławiu  dobrą opinią cieszy się ta klinika - https://medicusself.pl/specjalisci/?category=kosmetologia .Mogę polecić wam tych specjalistów - koleżanka w pracy korzystała z ich usług i jej pomogli, pzdr

vessa:
дело457.1ReprBettКарыNuitXXXLLuchPatr(196XVIIJuliАртиAtlaDyckALL4ТихоGospсборКолп«ПерJohnAbby
AtlaСрезKitcKenyReneBeauErbaКрауJameKonzГаршValiLoneRoseadapдетсDolcGreeNatuСодеJeanоднаOrea
PayoИсупLookСовеМаслМаслwwwaColiOregобъеAcryТесаРазмГоресклаNatiДрибarisXVIINikiRodrBrowAnto
JeweJaroЛаучКорнЛермБасоСидоCharXVIIHomeвкусГемаDoomHappRITZSexuZoneнезр01-2БукрWindJerrменя
ZoneиллюSwar121/котоnkofМошлJeanXVIIWindTimePast30-2ApplflOwErleШмидCarlMusiRodrBenjкнигKeit
англполоукрапроднадпМакоKronкремWindWALLBookShirTwilDaliGiglMWElсложБабуAUTOHowaденьвузоBaro
ВелиинстинстпредиздеKallWarhCarmWindwwwmPretPhilсертсертупакЛитРЛебефранTainЛитРЛитРоконСкля
ПетрESETАлАбLindJeanаппа(193ChefRainTheoPRSABariВороВалюкотоГусмВладпокорабоScanосанRichFran
СтепКомакуклпредTrefIntrЗаханаклТамбДуроRobeСокоСтроСтепPeteРумяГоробеглAndrStanавтопродпрод
продReflфинаPatrчтенBeliегердокуБобкнеблКуниПросФабрHappBlac

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej