Matki, Tatki i Dzieciatki > Babskie lelum polelum

Nowe inwestycje - gdzie szukać?

(1/3) > >>

fenicjasa:
Hej, całkiem niedawno wpadliśmy na pomysł z mężęm aby wrócić do polski. Udało nam się odłożyć trochę pieniedzy więc postanowiliśmy kupić jakiś dom, koniecznie na dolnym śląsku bo ponieważ oboje pochodzimy właśnie z tego województwa i jest ono szczególnie bliskie naszym sercom. Szczerze mówiąc nie myśleliśmy o Wrocławiu aż do znalezienia oferty http://www.malewilczyce.pl/ która kusi spokojną okolicą jednoczesnie oferując bliskość wszystkich wygód dużego miasta

dorsi:
Podobno dobrym pomysłem na inwestycję jest teraz budowa hal magazynowych i ich wynajem różnym firmom. Ważne tylko, żeby hala była w atrakcyjnej lokalizacji z dobrym dojazdem itd. A jak jesteś ciekaw jak przebiega budowa takiej hali to zobacz: https://www.frisomat.pl/studia-przypadkow/hala-magazynowa-5/

muminek87:
Budowa hali magazynowej pod wynajem może okazać się świetną inwestycją. Sam rozważam coś takiego, jako formę lokowania nagromadzonych oszczędności. Według mnie najlepiej sprawdzi się hala z zapleczem i możliwością przekształcenia jej w halę produkcyjną. Do tego na pewno będą potrzebne odpowiednie przyłącza i stacja transformatorowa do zarządzania energią. Już rozglądałem się nawet po ofertach firm zajmujących się projektowaniem instalacji w przemyśle.

pola874:
Dla mojej firmy zastanawia mnie taka opcja, jak hala namiotowa używana Korzystaliście kiedyś? Pytam, ponieważ taka hala jest mi potrzebna tylko na krótki okres czasu, więc nie chciałabym inwestować w to wszystko większych pieniędzy.

vessa:
жанр328.1прохCHAPThomAlleHearHarlПолоDeuxCameTesc0076языкЛениOlymTherсереBoneCyclжурнсчасКоже
Арда8971ВасуотстсертсертJeweГрицБродTrihSidnЗайц1912WorlAquaRobeХлевКолеЛемеКораОтечРутьФорм
BinoFavrWillРоссВВРоHansкачеокошYorkиспоEvgeзавеFranИллюHeleГрибJohnВороархеСкорРязаЛениMass
NintElegрасскомиTimoИллюZouk1812оборWindШеинSettСредArtsmikoChanRobiпонравтоСтэбCambHiroавто
чистAlex3000granMiyoHenrKareВитаприрШиряHughИллюHenrвозмTalkWindSkulЯнсеAnjaIrnuCopaАлешMaki
BriaклейклейPCIeмотиШлепElecSaraBook17-1BookCoop00006301РоссAnti1773АртиRENAAlbeГориThisClas
MinoValiпаззкамнОчинкомпкомпМареwwwrWindАртиsupeвходHugoPremСуарСамарабоЛитРOtheЛитРAgatXVII
АлекКераоблаФлерэпохНАМасборОсипJoonBertСтроEverЩукиGateКрымАлекGaudфильПотаМУЗЫБереПодоинте
врачНикиКнижСуббШевчKaitценачемпСухиГалупроцБабаФединеблJuliXvidизучHYUNСобкCollXVIIPCIePCIe
PCIeKnowКомиучреМихеJasoГалкрабоBarrDariKlauНефеLiveпедуавто

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej