Matki, Tatki i Dzieciatki > Babskie lelum polelum

Modne ubrania dla dzieciaków?

(1/5) > >>

ruccola:
Czy możecie podpowiedzieć gdzie warto zaglądać by kupić modne ubrania dla dzieciaków? Znalazłam taki wpis https://reporteryoung.pl/blog/82_jak-nosic-jeans-latem-6-najmodniejszych-propozycji-dla-nastolatkow.html jeśli chodzi o jeansy. Ale co jeszcze jest modne z czego nastolatki zawsze będą zadowolone.

Kasia Panek:
Ja nie wiem czy to jednak nie jest zależne od gustu każdego dziecka. To co podoba się jednemu, drugiemu podobać się nie będzie.

Frania_W:
Moim synom (bliźniaki) bardzo podobają się takie czapeczki dla chłopców broel :) Co do innych ubrań to po prostu lubią wygodne, niekrępujące ciuchy.

Pimpi:
Ja najczęściej kupuję ubrania dla dzieci prze internet, bo szczerze mówiąc nie za bardzo lubię z nimi chodzić po sklepach stacjonarny - wiadomo, jak to z dziećmi. Czasami nawet zdarza mi się robić zakupy dla siebie i dla dzieci w jednym sklepie. Bardzo fajną ofertę dla najmłodszych mają np. na https://born2be.pl/dzieci-home, a pewnie wielu z Was kojarzy ten sklep z modną odzieżą damską :)

julka990:
Teraz chyba każdy robi częściej zakupy w sklepach internetowych niż stacjoarnych. Dla mnie to o wiele wygodniejsza forma zakupów. Poza tym można trafić na naprawdę świetne rzeczy. Bardzo ładne ubrania dla dzieci znajdziesz w tym sklepie https://happysklep.pl/ Z tego co widziałam wybór jest bardzo duży a niedługo będzie dostępna nowa kolekcja.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej