Autor Wątek: Sklep z akcesoriami do jazdy konnej  (Przeczytany 173 razy)

Offline katarzyna.janiszewska93

• mama raczkująca
  • **
Sklep z akcesoriami do jazdy konnej
« dnia: Czerwiec 27, 2018, 12:31:30 »
Witajcie forumowicze,

ostatnio znalazłem sobie inne zajęcie - jeździectwo. Chce nabyć sobie sprawdzone i potrzebne akcesoria do jazdy konnej i zastanawiam się czy znacie jakieś sensowne sklepy konne takie jak tenże? Będzie to mój pierwszy zakup oraz stosunek z ową dziedziną dlatego potrzebuje waszej pomocy. Z góry dziękuję za jakieś pomysły oraz porady

Pozdrawiam!

Offline marysienka

• mama świeżynka
  • *
Odp: Sklep z akcesoriami do jazdy konnej
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2018, 05:07:21 »
Hej, to fajnie że jest nas coraz więcej :) Jeździectwo to super hobby. Ja razem z dziećmi uczęszczamy do ośrodka już 2 lata i idzie nam już naprawdę super. Tego sklepu co podałaś jeszcze nie znałam, do tej pory zakupy robiłam w sklepie jeździeckim healthy horse: http://healthyhorse.pl/. Możesz sprawdzić, może znajdziesz też coś czego będziesz potrzebować :)

Offline Samuela85

• mama wtajemniczona
  • **
Odp: Sklep z akcesoriami do jazdy konnej
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2018, 06:09:48 »
To prawda, że coraz więcej osób interesuje się jeździectwem. To super sport, choć czasem bywa trochę urazowy. Trzeba pamiętać, że aby jeździć bezpiecznie konieczne jest wyposażenie się w podstawowe akcesoria jeźdźca takie jak bryczesy, buty do jazdy konnej i toczek lub kask. To takie w zasadzie niezbędne minimum. Wszystkie te akcesoria oraz wiele innych artykułów dla jeźdźca i konia oferuje sklep jeździecki w Krakowie znajdujący się na ul. Dekerta. Znajdziecie tam artykuły przeznacozne zarówno dla początkujących jeźdźców jak i dla profesjonalistów. Przy wyborze akcesoriów warto skorzystać z doświadczenia obsługi, która pomoże Wam dobrać odpowiednie wyposażenie.