Autor Wątek: Nosidełko  (Przeczytany 4190 razy)

Offline KasiaWozniak

• mama raczkująca
  • **
Nosidełko
« dnia: Maj 18, 2018, 10:33:14 »
Nie zawsze mogę zostawić syna u siostry czy sąsiadki. Mąż rzadko jest w domu w tygodniu. Czasami muszę zabierać dziecko ze sobą do urzędu czy na zakupy. Wówczas genialnie sprawdza się nosidełko jak https://scandinavianbaby.pl/pol_m_Poza-domem_Nosidelka-dla-dzieci-314.html Dzięki temu mogę wszędzie wejść z dzieckiem. Nie muszę się martwić, czy ktoś nie zwinie mi wózka.
Jak Wy sobie radzicie z codzienną opieką na dzieckiem?

Offline restore

• mama świeżynka
  • *
    • https://giftmania.com.pl
Odp: Nosidełko
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2018, 02:44:10 »
Pomysł ciekawy, chociaż i tak chyba wolę klasyczny wózek :)

Offline Majkaaa

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2018, 08:55:34 »
Również wolę wózek, zwłaszcza, że mój z anexa jest lekki, zwrotny i praktyczny. Wszędzie z nim wejdę, nie zabiera dużo miejsca i jest mega wygodny za równo dla mnie jak i dziecka.

Offline Milena

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 01, 2018, 06:18:01 »
A co powiesz o takiej opcji 2w1 nosidełko oraz fotelik, mowa o takim modelu kiddy evoluna i-size , mam stary fotelik i chętnie wymienię na cos nowego, bo nie długo urodzi nam sie drugie dziecko. A do tego czasu chcę mieć wszystkie niezbędne rzeczy kupione, w tym nosidełko.

Offline Maggy

• mama raczkująca
  • **
  • Świecie jesteś piękny!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 03, 2018, 02:46:06 »
Jeśli szukasz naprawdę świetnego nosidełka w dobre cenie to polecam Ci to https://www.al.to/p/413400-nosidelko-lionelo-lauren-grey.html Nosidełko można stosować od narodzin do nawet drugiego roku życia. Oferuje aż 4 różne pozycje ułożenia dziecka. Jest zarówno tradycyjnym nosidełkiem, jak i biodrowym, które możesz używać oddzielnie. Zastępuje rękę rodzica pod pośladkami dziecka w rezultacie równomiernie rozkładając jego wagę. Maluch znajduje się w prawidłowej pozycji, a jego ruchy są nieskrępowane. Do tego posiada ochronny, odpinany kaptur dla maluszka, antypoślizgową wkładkę i wykonane jest z oddychających materiałów jak bawełna i len. Polecam
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!

Offline bierendaa

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 13, 2018, 11:44:22 »
Najlepiej załatwić wszystko w jednym zakupie. Nie wiem czy wy też tak robicie jak ja, czyli kupiłam wózek wielofunkcyjny, 3w1 czy jak to tam się dokładnie nazywa;p ZA jednym zamachem macie specerówkę, gondolę, nosidełko i fotelik samochodowy. Przy wyprawce dla dziecka oczywiście trzeba postawić także na wiele innych rzeczy. Najlepiej sprawdź artykuły ze sklepu Nodik, tam wszystko możesz bez problemu zamówić za jednym razem :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2018, 09:19:57 wysłana przez bierendaa »

Offline Helloa

• mama świeżynka
  • *
    • http://kutno.net.pl/artykuly/lifestyle,leczenie-tradziku-rozowatego-acnerose-kosmetyki-i-opinie,88848.html
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 16, 2018, 12:16:04 »
Ja nie lubie nosidełek :(
ayy

Offline fusik

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 20, 2018, 10:02:10 »
Warto zwracać uwagę na konstrukcję nosidełka. Źle dobrane może prowadzić do wad kręgosłupa albo skrzywienia kończyn dolnych. To co producent często nam wciska, wcale nie musi być w 100% odpowiednie. Pamiętajmy o tym.

Offline mamami

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2018, 11:57:47 »
Ja zamiast nosidełka polecam wam łózko turystyczne albo koje dla dzieci. Bardzo fajna i przydatna rzecz w domu i w podróży. Ja wybrałam model Optic Sofie la Girafe Renolux i dostępny jest w
 hurtowni artykułów dziecięcych poznań.

Offline lobuziaczek

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 29, 2018, 11:23:35 »
nosidełko fajna rzecz, choć nie wszystkie dzieci za nimi przepadają. Moim sposobem na to, by przekonać dziecko do nosidełka były otulacze bawełniane dla niemowląt