Autor Wątek: Plne - tabletki po  (Przeczytany 2082 razy)

Offline karin

• mama raczkująca
  • **
Plne - tabletki po
« dnia: Maj 18, 2018, 01:12:40 »
Dziewczyny. Mam spory problem i nie wiem jak wybrnąć. Potrzebna mi na cito tabletka po. Nie na receptę. Coś co mogę kupić bez i będzie skuteczne. Gdzie szukać takich rzeczy? Może ktoś korzystał?

Offline mirabelka

• mama zadomowiona
  • **
Odp: Plne - tabletki po
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2018, 07:54:36 »
Nie zwlekaj, bo w takiej sytuacji im szybciej, tym lepiej. Poszukaj Girlinneed. Wiem, że tam można takie tabletki bez recepty zamówić.

Offline karin

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2018, 08:06:17 »
Ale ja nie chciałabym się z tym obnosić. Boję się, że rodzina i sąsiedzi dowiedzą się co zamawiam. Czy to dyskretna opcja? :( I czy w ogóle takie tabletki z netu działają?

Offline mirabelka

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2018, 10:21:07 »
Wszystko będzie ok. Tutaj http://girlinneed.com/ masz ich stronę. Bez obaw o dyskrecję. Przecież nie napiszą Ci na opakowaniu co zamawiasz.

Offline Kaja32

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2018, 12:04:58 »
Nie ma się czego bać. Ja ma z Girlinneed bardzo dobre doświadczenia. Potrzebowałam pigułek po. Też miałam wiele obaw. Skontaktowałam się z nimi i wszystko wyszło na prostą. Tabletki zadziałały jak trzeba. Wiedziałam czego się spodziewać i faktycznie wszystko poszło gładko. Nie martw się i albo zamawiaj, albo się z nimi skontaktuj.

Offline karin

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 01, 2018, 09:00:00 »
Dzięki dziewczyny za pomoc. Faktycznie to prosta procedura. Wystarczy wypełnić formularz. Dyskretnie i szybko. Ja zamówiłam już swoje tabletki. Fajnie, że mają FAQ na stronie i dają możliwość konsultacji telefonicznej. Mi to bardzo pomogło. Teraz tylko czekam na przesyłkę.