Autor Wątek: Tabletki Girlinneed  (Przeczytany 3269 razy)

Offline Katarynka

• mama nowicjuszka
  • *
Odp: Tabletki Girlinneed
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 19, 2018, 10:54:23 »
Hejka,
tak, juz nawet zapomnialam o tym...wiecie - to jednak jest ciezka decyzja. Tak, robilam sobie nawet 5x test ciazowy i bylem u ginekologa. Odnosnie mojego zdrowia i wplywu tabletek na mnie - nic zlego nie uswiadczylam. Mam normalnie juz okres, wiec spoko.

Offline Elvira

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 23, 2018, 11:10:24 »
To dobrze wiedzieć, że jednak takie tabletki nie mają złego wpływu na organizm kobiety. O ile oczywiście są kupowane u pewnych dostawców, prawda? Też czytałam dużo złego odnośnie takich tabletek - ale właśnie z 'niepewnych' źródeł.

Offline mirabelka

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 23, 2018, 11:23:24 »
Takie tabletki poronne można kupić z legalnych źródeł - tutaj http://9tygodni.pl/ możesz zamówić je dyskretnie. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo -to moim zdaniem są bezpieczne, ale jeśli masz wątpliwości - skontaktuj się z nimi. Odpowiedzą na pytania . Skuteczność takich tabletek to 99% więc rozwiązują problem niechcianej ciąży.

Offline panda

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 30, 2018, 09:02:27 »
Każdy bierze takie tabletki, jakie mu odpowiadają. Ja od jakiegoś roku biorę Vibin i jestem bardzo zadowolona. Dobre samopoczucie jest najważniejsze :) Pogadajcie o tych tabletkach ze swoim ginekologiem. Są to tabletki dwuskładnikowe i przyjmuje się je w wygodnym trybie 21+7.

Offline megan

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 27, 2018, 09:59:05 »
To prawda ale co do tego zdania "jakie mu pasują" to mam wątpliwości, ja biorę vines, te niskodawkowe ale wybrała je dla mnie ginekolog, nie kierowała się moimi sugestiami tylko stwierdziła że te są najlepsze jako pierwsza antykoncepcja i tyle

Offline gmonika82

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 06, 2019, 08:39:23 »
Ja zamówiłam własnie od nich paczkę za pobraniem. Zobaczymy co przyjdzie. Jeżeli nie będę mogła najpierw obejrzeć produktu to jej nie odbiorę... bo wiem że na poczcie jest taka usługa...najpierw patrzysz co jest w środku a później płacisz.

Offline vessa

• prawie jak Ewa - pramatka wszystkich ludzi
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 11, 2019, 12:27:42 »

Offline Kasik200

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 22, 2019, 08:29:37 »
Ja myślę o tych, nie wiem czy są dobre ale warto spróbować. Coś kiedyś słyszałam o nich i to było pozytywne info. Zobaczymy... http://www.tabletki-wczesnoporonne.pl/ tabletki wczesnoporonne

Offline donna23

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 05, 2019, 01:19:44 »
nie musze takich stosować

Offline flame

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 05, 2019, 06:15:36 »
Ja też na szczęście nie muszę i nigdy takich tabletek nie stosowałam. Nie mam potrzeby bo stosuję od jakiegoś czasu tabletki antykoncepcyjne vines a to bardzo skuteczne zabezpieczenie przed niechcianą ciążą