Autor Wątek: Zabawki dla dziecka jaki polecacie ?  (Przeczytany 7591 razy)

Offline tatiana

• mama wtajemniczona
  • **
Odp: Zabawki dla dziecka jaki polecacie ?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 11, 2018, 09:26:40 »
Zdecydowanie! Ale to dla najmłodszych.

Offline maria-antonina

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 29, 2018, 08:53:16 »
A czy któraś z Was sprawiła swojemu (starszemu) dziecku grę Hasbro Pit? Jeśli tak, byłabym wdzięczna za kontakt, mam kilka pytań :)

Offline LejdiInRed

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 29, 2018, 02:38:56 »
ja polecam edukacyjne

Offline rozrywkowamatka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 31, 2018, 11:52:32 »
Ja bardzo lubię zabawki edukacyjne dla dzieci. Maluch od małego rozwija swoje umiejętności i uczy się przez zabawę. dla starszaków z kolei fajne są gry planszowe. Gra ora et labora to ulubiona rozgrywka mojego starszego syna. A Wasze dzieci co lubią?

Offline FranczeskaWil

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Września 12, 2018, 10:12:53 »
No to widzę że mamy podobne podejście do zabawek :) Ja również głównie stawiam na zabawki edukacyjne i nawet staram się sugerować rodzinie żeby takie wybierali dla moich dzieci. Myślę, że dobrym wyjściem będą zabawki Fisher Price Ta firma ma bardzo duży wybór zabawek, w tym wiele edukacyjnych. Proponowane są one dla dzieci w bardzo różnym wieku więc spokojnie dopasujecie jakiś prezent dla każdego dziecka :) Ja ostatnio zamawiałam bardzo fajne pluszaki interaktywne

Offline Oseska

• mama zaangazowana
« Odpowiedź #20 dnia: Września 13, 2018, 09:35:21 »
Zależy w jakim wieku jest dziecko i jak bardzo jest rozgarnięte. Czasem niestety bywa tak, że kupuje się zabawkę w dobrej wierze, a potem ona leży nieużywana, albo dziecko nie potrafi ogarnąć jak się nią bawić. Sama niestety miałam taką wpadkę - kupiłam dla 3-latki ciastolinę play-doh i nie był to najlepszy pomysł. Mała wszystko rozwalała, a rodzice omal mnie nie zjedli żywcem.

Offline Antka

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Września 13, 2018, 03:43:19 »
Zdecydowanie zabawki edukacyjne, jak już na jakieś dla dzieci się decydować. Swojej córce starałam się właśnie takie zabawki kupować i to okazało się bardzo dobrym pomysłem. Fajnie opisali to w tym artykule https://sklep-tolek.pl/blog/2018/08/28/jakie-zabawki-edukacyjne-wybrac-dla-dziecka/  . Z takiej zabawki i Ty i dziecko będziecie zadowoleni.

Offline Katarynka

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Października 25, 2018, 09:02:37 »
hmm a pluszaki? Przeciez dzieci kochaja pluszowe zwierzeta! (oczywiscie z wzjamenoscia hihi). Jednak trzeba dbac o to, aby pluszak byl bezpieczny dla naszego dziecka. Jesli nie wiecie gdzie kupic takie pluszaki - to kliknijcie i sprawdzcie sami.

Czesto taki pluszak to nieodlaczny przyjaciel dziecka.
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2018, 11:22:18 wysłana przez Katarynka »

Offline Kirra88

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 18, 2018, 06:18:37 »
Dziewczynki na pewno uwielbiają lalki. Co więcej często do zabawy niezbędne są im różnego typu akcesoria. Bardzo duży ich wybór znajdziemy na https://www.carrefour.pl/dziecko/zabawki-i-gry/lalki-i-akcesoria/domki-dla-lalek-i-akcesoria i na pewno jeżeli nie mamy pomysłu na prezenty mikołajkowe, znajdziemy tam całe mnóstwo inspiracji:).

Offline mlodamama20

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 20, 2018, 09:29:57 »
lalki Our Generation to swietna opcja. trafilam na nie niedawno przy poszukiwaniach prezentow na Mikołaja. wybor jest duzy, lalki naprawde ladnie sie prezentuja. mozna do nich tez dokupowac rozne gadzety. dziewczynki uwielbiaja bawic sie lalkami, czesac, przebierac. polecam odwiedzic strone ogdolls.pl   

Offline melka

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 29, 2018, 04:44:52 »
Generalnie to ja polecam takie zabawki, które rozwijają kreatywność dzieci. Jakie? Na przykład ciastolina. Tutaj przeczytacie o Ciastolina – dlaczego warto podarować ją dziecku? . Jestem ciekawa, czy już wcześniej wiedzieliście o tych rzeczach? I czy kiedyś podarowaliście swojemu dziecku ciastolinę?

Offline RybkaTanczyIspiewa

• mama dobra rada
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 06, 2018, 11:47:42 »
Moja odpowiedź na pytanie postawione w tytule postu będzie zupełnie inna. Jakie zabawki polecam? Przede wszystkim bezpieczne. Kochane mamusie, tatusiowie, babcie, ciocie, dziadkowie i wujkowie zawsze sprawdzajcie etykiety zabawek. Odpowiednie oznaczenia to gwarancja, że naszemu dziecku nie stanie się krzywda. Zwracajmy uwagę na wiek dziecka i nie kupujmy zabawek na wyrost. A jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, co do artykułu dziecięcego, po prostu z niego zrezygnujmy. Zawsze też możemy zlecić analizę takiej zabawki akredytowanemu laboratorium, np. https://hamilton.com.pl/oferta/zabawki-i-artykuly-dzieciece/badania-chemiczne/ .

Offline panda

• mama zaangazowana
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 06, 2018, 12:16:29 »
Wszystko zależy od wieku dziecka. Ogromny wybór zabawek znajdziecie na stronie https://www.dlaskrzata.pl/. W ofercie mają zabawki dla najróżniejszych grup wiekowych. Warto przejrzeć i zastanowić się nad różnymi możliwościami.

Offline TobiaszR

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 07, 2018, 11:29:43 »
Jeśli interesują Cię zabawki dla dzieci marki Milly Mally to serdecznie polecam ten sklep internetowy z akcesoriami dla dzieci. Niejednokrotnie kupowałem dla swoich dzieci różnego rodzaju zabawki i jestem bardzo zadowolony. Zabawki spełniają wymogi bezpieczeństwa i świetnie zajmują czas dzieciakom :)

Offline julka990

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 27, 2019, 08:59:58 »
Mi ostatnio w oko wpadły zabawki dla dzieci z https://babydoro.pl/ Zastanawiam się nad zrobieniem tam większych zakupów. Widziałam, że w ofercie są też meble, dywany i wiele innych rzeczy dla dzieci. Ja chciałabym urządzić cały pokój dzieci od podstaw.