Autor Wątek: Impreza integracyjna  (Przeczytany 6023 razy)

Offline Cytrusek

• mama świeżynka
  • *
Odp: Impreza integracyjna
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 18, 2018, 10:53:45 »
Takie imprezy zawsze kończą się jednym, kacem :D

Offline sterling

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 22, 2018, 02:17:23 »
Jeśli ma się pomysł to można ją samemu zrobić

Offline Retkol

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 22, 2018, 03:20:36 »
Dokładnie w mieszkaniach są najlepsze oferty.

Offline Magdalena4

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 02, 2018, 10:26:17 »
Takie imprezy zawsze kończą się jednym, kacem :D

Ja znalazłam sposób, jak mu zapobiec nie odmawiając sobie przy tym alkoholu. Od jakiegoś czasu kupuję suplement diety 2KC albo 2KC DRINK. Trzeba zażyć go już przed imprezą, w jej trakcie i po zakończeniu. Wydaje się może dużo, ale dzięki temu mamy pełną ochronę przed skutkami picia alkoholu. Na mnie działa doskonale także mogę polecić.  :D

Offline matkaidziecko

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 10, 2018, 01:07:53 »
Moim zdaniem najlepszym pomysłem na imprezę intergracyjną jest zorganizowania grilla. Grille Activa świetnie sprawdzają się nawet wtedy, kiedy jest dużo osób. Polecam serdecznie ten produkt, pyszne jedzenie dzięki niemu powstaje!

Offline fenicjasa

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 04, 2018, 02:12:44 »
Tak, zdecyodwanie imprezy integracyjne to moment wyczekiwany przez całą firmę ponieważ pozwala porzucić amtosfere natłoku pracy i nawiązywać nowe znajomości w danym gronie. Bardzo ciekawym pomysłem jest zrobienie na taką okazję specjalnych koszulek dla pracowników. Takie spersonalizowane prezenty można zamówić na przykład na https://ideashirt.pl To wspaniały pomysł który pomoże pracownikom jeszcze lepiej się zintegrować

Offline Abra

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 26, 2018, 04:25:35 »
A po co coś tak wielkiego organizować? Nie lepiej np. wybrać się z kolegami i koleżankami z pracy na taką imprezę jak np https://spragnienilata.pl/? Fajna zabawa, muzyka, można potańczyć, napić się, pogadać. Jak dla mnie fajnie.

Offline panda

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 17, 2018, 10:54:23 »
A gdyby zrobić imprezę przebieraną? Albo jeszcze lepiej - skorzystać z opcji charakteryzacji ciała i twarzy? Wystarczy zapoznać się bliżej z ofertą pani Emilii Obłękowskiej, która jest specjalistką w tej dziedzinie: https://bodypainter.pl/profesjonalna-charakteryzacja-twarzy-ciala-cennik-oferta/. Trzeba przyznać, że kobieta ma niesamowity talent.

Offline radiko32

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 22, 2018, 12:55:31 »
Bardzo ciekawe propozycje, możecie także zastanowić się nad wypożyczeniem sprzętu muzycznego http://wypozyczinstrument.pl - wtedy to może być naprawdę ciekawa zabawa

Offline Walencja

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 22, 2018, 08:24:21 »
O tak ! Takie imprezy pamięta się do końca życia !

Offline wamat

• mama świeżynka
  • *
  • budowa sceny na festiwal
    • budowa sceny na festiwal
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 31, 2018, 10:54:02 »
my w ramach integracji poszliśmy razem na mecz, trybuny dla faceta super sprawa emocje, piwko fajna kolacja po meczu idealnie !

Offline Pimpi

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 08, 2018, 06:12:33 »
Moim zdaniem takie eventy są świetnym pomysłem na to, żeby zintegrować ze sobą pracowników w firmie. Jeśli chodzi o typowe imprezy integracyjne Poznań jest świetnym miastem do ich organizacji, ponieważ znajduje się tutaj wiele miejsc, gdzie można wyjść, spotkać się i świetnie bawić, nie tylko wieczorem :) Jeśli sami nie moglibyście nic wymyślić, polecam skorzystać z pomocy firmy FX events, która zajmuje się właśnie takimi eventami ;)

Offline Oseska

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 09, 2018, 09:20:59 »
Dobrze zorganizowana impreza integracyjna to dobre wspomnienia i lepsze zgranie zespołu

Offline Aneczka87

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 10, 2019, 02:51:28 »
A myślicie, że taka fotobudka na event w Katowicach to dobry pomysł? Na weselach się sprawdza, więc może i na imprezie firmowej zabawi gości :)

Offline RybkaTanczyIspiewa

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 23, 2019, 11:38:20 »
Na początku października firma mojego męża organizowała imprezę integracyjną. Wybrali ofertę http://www.blekitnypiotrus.pl/imprezy/details,14,12,1,rejsy-integracyjne-na-mazurach.html . Nawet byłam zdziwiona, że zdecydowali się na żagle, chociaż do wyboru było też SPA, jakiś survival i taneczno-bankietowa opcja. Najwyraźniej jednak ludzie potrzebują różnych bodźców. Impreza udała się doskonale. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Pogoda dopisała, a organizatorzy spisali się doskonale.