Autor Wątek: Wesele pod Warszawą - gdzie?  (Przeczytany 1678 razy)

Offline ela30

• mama raczkująca
  • **
Odp: Wesele pod Warszawą - gdzie?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 12, 2018, 09:38:18 »
Jeżeli chodzi o wesele to polecam wam piękny pałac na wesele, wesele w takim miejscu jak ten pałac na wesele będzie idealnym rozwiązaniem. Ten pałac na wesele jest ideanie do tego przystosowany, posiada naprawdę piękną salę weselną która zapadnie Ci w pamięc na wiele lat.

Offline pola874

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 28, 2018, 11:52:22 »
Ja polecałabym Wam hotel https://www.hotelponiatowski.pl/ Można wejść na stronę i wszystko tam sobie sprawdzić. Trafiłam na ich "trop" przypadkiem, bo znajoma o tym wspominała. Wesela jeszcze nie planuję, ale w razie czego, to miejsce chyba będzie pierwszym, które odwiedzę, jeśli będę szukać sali.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2018, 12:47:49 wysłana przez pola874 »

Offline panda

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 18, 2018, 10:25:43 »
Moim zdaniem bardzo ważna jest też odpowiednia organizacja takiej imprezy. Pierwszą bardzo ważną sprawą są zaproszenia - muszą być takie, aby goście zapamiętali je na długo. Zachęcam więc do wizyty na stronie http://www.zapi.pl/ . Znajdziecie tam całe mnóstwo inspiracji - nie tylko zaproszenia, ale też inne akcesoria ślubne, które na pewno się Wam przydadzą.

Offline milana

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 19, 2018, 10:23:10 »
To też od oczekiwań zależy. My potrzebowaliśmy sali na 160 osób, pokoi dla gości co ważne, żeby gdzieś w innym miejscu nie trzeba było osobno rezerwować. Również zespołu bo nie mieliśmy nic sami na oku. Dowiedzieliśmy się, że w Płocku w Amore jest możliwość kompleksowej organizacji, również z zespołem. Jak tam pojechaliśmy, to byłam zachwycona tym miejscem. Pokoje też tam są, a organizacja godna polecenia.

Offline brzask

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 03, 2018, 08:40:34 »
Fajne wesela sa wtedy, jesli wybierzemy dobre miejsce. Jakie wam sie najbardziej podobaja? Ja milo wspominam takie wesele w Domu Weselnym Astoria w Kaniach pod Warszawa. Podobala mi sie sala weselna. Miejsce jest praktycznie stworzone tylko na wesela. Mozna sie zastanowic nad zorganizowaniem sobie wesela tutaj.