Autor Wątek: zakupy dla dzieci  (Przeczytany 7027 razy)

Offline mamakasia

• mama ostro zakręcona
  • **
zakupy dla dzieci
« dnia: Sierpień 02, 2017, 02:40:14 »
Lubicie robić zakupy w sieci czy wolicie raczej sklepy stacjonarne? Jeśli o mnie chodzi ostatnio coraz częściej kupuję online. Nie mam czasu na chodzenie po galeriach a tak to zamawiam wszystko bez wychodzenia z domu. Ostatnio natrafiłam na świetne sklepy dziecięce[sklepy dziecięce online Smykolandkupujecie także u nich ?

Offline verticalix

• mama świeżynka
  • *
Odp: zakupy dla dzieci
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2017, 02:10:02 »
Ja wole raczej w sieci kupować, ma się lepszy ogląd na wszystkie oferty i generalnie prościej jest wybrać odpowiednią rzecz

Offline Azalia

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2017, 02:15:02 »
To prawda. Sama też bardzo często robię zakupy dla swojego dziecka w sieci. Przy czym jakiś czas temu natrafiłam na bardzo ciekawy produkt, jakim bez wątpienia jest planer familiowo http://www.familiowo.pl . Umożliwi on nam nauczenie naszej pociechy, jak planować swój czas, aby miało chwile na obowiązki, jak i na zabawę, a jednocześnie za jego sprawą dziecko nauczy się doskonale motywować do działania.

Offline AkukuBernard

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2017, 08:49:26 »
To zależy. Ciuszki dla dziecka wolę kupować w F&F, to sieć sklepów w markecie Carrefour, i w Pepco. Pozostałe rzeczy jak zabawki dla dziecka jednak wolę zamawiać z sieci, większy wybór no i brak kolejek.

Offline fidla

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 13, 2017, 07:54:15 »
kupujecie dzieciom ubranka przez internet? ja osobiścię trochę się tego boje

Offline Willsonjamee1

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 18, 2017, 08:22:42 »
Jestem osobą, która lubi najbardziej robić zakupy.

Offline Julka

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 18, 2017, 09:01:44 »
I tak, i tak!

Offline julka990

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 06, 2018, 11:56:59 »
Ja wolę kupować online niż w sklepach stacjonarnych.
Na https://lencia.pl znalazłam bardzo łądne, wysokiej jakości ubranka dla niemowląt. Mozesz tam zajrzeć jeśli szukasz czegoś dla dziecka. Ceny są bardzo atrakcyjne.

Offline cendra

• mama ostro zakręcona
  • **
    • https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-konsolidacyjny,3.html
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 02, 2018, 02:09:55 »
Jeśli chodzi o zakupy dla dzieci to wole je jednak robić w internecie. Po pierwsze kupuję to co chcę, a nie na co naciągną mnie dzieciaki, które pójdą ze mną na zakupy. Po drugie korzystam ze zniżek umieszczonych na https://blip.pl/5-10-15/ . Jak wiadomo dzieci to skarbonka bez dna tak więc warto korzystać z wszystkich zniżek. A po trzecie w internecie zawsze się coś znajdzie, a ze sklepów stacjonarnych nie zawsze wychodzi się z tym czym się chce. Albo nie wychodzi się z niczym i tylko się zmarnuje czas.

Offline maluch1

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 09, 2018, 11:15:53 »
To prawda, w Internecie wiele rzeczy można zamówić taniej.

Offline mamamaxa

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 29, 2018, 10:12:31 »
Ja dla mojego dziecka kupuje ubrania w internecie - rozmiar znam, więc nie martwię się, że coś przyjdzie za małe/za duże. W sklepach online jest zdecydowanie większy wybór produktów, niż w sklepach stacjonarnych. Dla mnie najlepszym połączeniem w chłopięcej stylizacji jest marynarka i sweter, na szczęście w internecie jest w czym wybierać  ;D

Offline melka

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 30, 2018, 11:23:58 »
A czy ktoś z was kupuje ubranka dla dzieci na allegro? Przeglądam właśnie ofertę https://allegro.pl/kategoria/odziez-11764?string=wyprawka%20dla%20noworodka i jestem pozytwnie zaskoczono. Duży wybór, ceny też raczej niskie. Chyba to właśnie na allegro będę zamawiać ubrania, to wygodniejsza forma zakupów aniżeli chodzenie po sklepach.

Offline Celczermik

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 02, 2018, 02:16:21 »
Ja kupuję w sieci takie codzienne rzeczy dla dzieci jak bawełniane dresy dziecięce do szkoły, ale raczej wybieram takie firmowe żeby miec pewność, że wytrzymają chociaż jeden sezon. Najczęściej kupuje na takich stronach zbiorczych jak: www.ceneo.pl/Dresy_dzieciece i tam mam pełen przekrój jakościowy i cenowy. Zajrzyj sobie tam bo jeszcze dodatkowo są opinie innych. Ja aktualnie chce kupić ten zestaw z adidasa niebiesko szary. Co o nim myslisz?

Offline Katarenia

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 12, 2018, 10:53:34 »
O ile dla siebie ciuchy czy inne akcesoria kupuję głównie w internecie, o tyle dla dziecka- raczej w sklepach stacjonarnych. Jakoś produktów dziecięcych nie jestem do końca w stanie ocenić "na oko".

Offline Aneczka87

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 12, 2018, 02:53:35 »
Ja ostatnio natrafiłam na taki sklep internetowy z ubrankami Mayoral. Myślicie, że ta firma warta jest rozwagi? Przyznam, że do tej pory jej nie znałam, a bardzo podobają mi się ich propozycje.