Autor Wątek: Prezentowy szał czyli jak nie zwariować i nie zbankrutować przed Gwiazdką  (Przeczytany 10885 razy)

Offline paulita

• mama przodowniczka
Odp: Prezentowy szał czyli jak nie zwariować i nie zbankrutować przed Gwiazdką
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 26, 2012, 09:51:34 »
Wiem o czym mówisz. Widziałam jak babci było wczoraj jak Filip bał się nowego auta. Jakieś takie głupie pytania mu zadawała w stylu: będziesz się bawił?? bo babcia zawiezie Garbysi (druga wnuczka) jak Ty nie chcesz... bardzo mi się to nie podobało :/ nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego i choć wydawało nam się że autko będzie super to jednak jest inaczej. Dlatego przed zakupieniem jakiegoś prezentu czytam, sprawdzam, pytam itp żeby to dobrze przemyśleć.
"Na początku mieliśmy Siebie,
potem mieliśmy Ciebie,
teraz mamy WSZYSTKO.."

Offline Monia

• mama dobra rada
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 26, 2012, 09:58:01 »
oj, taki tekst to już troszkę przykry był.
sama wiem, że jest różnie, bo kupiłam jej takie słoneczko FP ze zwierzakami do ciągnięcia i lusterkiem w środku. chyba było za wcześnie, bo nie płakała, ale widać było, że się nie podobało.. więc odstawiłam. później pokazałam znowu i do tej pory jest zachwycona, gada do swojego odbicia w lusterku i dotyka paluszkami. czasem dziecko musi "dojrzeć" i się oswoić. nam się podoba, ale nie musi dzieciom.

Offline potworek.pl

• mama zaangazowana
    • Moje portfolio
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 12, 2012, 11:21:01 »
U nas, w związku z tym, że jest dwójeczka, zaczynamy tonąć w zabawkach. Dlatego na Mikołaja dzieciaki dostały drobiazgi
Malut:

Oliwka budzik z księżniczkami:

Na Gwiazdkę też nie będzie szału, bo dla Malutka wybrałam fontannę:

A Oliwka, jako, że dostała na urodziny tablet EduTab (od całej mojej rodzinki, żeby nie gracić mieszkania lalkami, kucykami, itp.) dostanie etui na ten tablet (coś w tym stylu):

A my z G. sprawiamy sobie całkiem nowe baterie, tzw. mody do e-palenia (niestety, nałogowcy z nas, a żeby nie truć aż tak bardzo siebie i innych e-palimy)

Offline Monia

• mama dobra rada
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 13, 2012, 09:53:00 »
bardzo fajne pomysły!

Offline paulita

• mama przodowniczka
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 13, 2012, 10:07:47 »
Budzik z Zygzakiem :) coś dla mojego potwora :)
"Na początku mieliśmy Siebie,
potem mieliśmy Ciebie,
teraz mamy WSZYSTKO.."

Offline Kasia Panek

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 03, 2016, 01:23:46 »
A ja chciałam wam podsunąć świetny pomysł na prezent dla mężczyzny - męża, chłopaka, narzeczonego, taty, wujka...  Według mnie nie ma lepszego prezentu dla faceta niż jazda sportowym Porsche np. model 911 carrera 4! Przejażdżka tym kultowym pojazdem to marzenie większości facetów – uwierzcie mi, wiem co mówię! Po co więc błądzić i szukać różnych dziwnych i często nietrafionych prezentów, jak można szybko i sprawnie załatwić taki, który pozostanie w pamięci każdego mężczyzny na lata.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.

Offline mamakasia

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 07, 2016, 10:17:17 »
Hej! A jaki prezent wybieracie dla szefostwa? Kupujecie coś praktycznego czy śmiesznego? Ja zastanawiam sie nad słodkościami, bo wydaje mi się, że są najbardziej na miejscu. Wpadła mi w oko oferta, taka jak tutaj: http://www.slodkieupominki.pl/oferta/slodycze-bozonarodzeniowe/czekoladowa-bombka-w-pudelku/ - co myślicie? Ładne? Wygląda smacznie :)

Offline pomper

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 19, 2016, 01:18:56 »
Ja zawsze mówię w rodzinie, że jeżeli chcą robić dziecku gwiazdkę to żeby to nie było mnóstwo zabawek które są bezsensowne i rzucane w kąt. Wolę by zrobili składkę i kupili coś kreatywnego co zajmie na jakiś czas dziecko, a już najlepiej jak to będą zabawki edukacyjne. http://www.lamalu.pl/zabawki/edukacyjne tutaj są fajne propozycje i nie drogo jak za taką jakość i funkcjonalność zabawki.

Offline cendra

• mama wtajemniczona
  • **
    • https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-konsolidacyjny,3.html
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 30, 2017, 08:54:11 »
I co z tego skoro dziecko chciało załóżmy na to samolot. To ma być prezent dla niego. Dlatego ja z moim dzieckiem co roku piszemy list do świętego Mikołaja. I teoretycznie wysyłamy go na adres z http://www.listymikolaja.pl/laponia-siedziba-swietego-mikolaja.html . Takie listy mają kilka zalet. Po pierwsze uczy się dziecko poprawnego pisania listu, do tego ćwiczy się wtedy jego pismo, uczy się dziękować. Bo w liście muszą być także podziękowania za prezenty z tamtego roku.  Do tego dochodzi ortografia i za każdym razem dołączany jest też rysunek dla Mikołaja. W każdym razie ja tego listu tak naprawdę nie wysyłam, a podbieram do kieszeni. I zawszę staram się kupić jedną rzecz z listy. Mały wie, że mikołaj i jego elfy mają dużo pracy przed Bożym Narodzeniem i są w stanie zrobić mu wszystkich zabawek z listy. A to jeszcze zależy od tego jaki był grzeczny. Dlatego zawsze jest jeden prezent z listy i jeden bardziej przydatny dla niego. Jakiś edukacyjny czy coś do ubrania.

Offline ela30

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 17, 2018, 10:08:11 »
Moja mama chyba naprawdę zwariowała bo kupiła młodszemu bratu komputer https://itnes.pl/notebooki-hp-elitebook-850/hp-elitebook-850-g5-3jx18ea.html i to nie byle jaki :D ja również nie zostałam pominięta bo dostałam kluczyki do wlasnego samochodu w podobnej kwocie :D nie wiem czy Mama zbankrutowała ale narazie jeszcze nie narzeka :D