Matki, Tatki i Dzieciatki > Babskie lelum polelum

Praca w BOK

(1/3) > >>

Kasia Panek:
Kuzyn dostał pracę w biurze obsługi klienta. Teraz szuka szkoleń, które pozwoliłyby mu rozwijać się w kierunku pracy z klientem. Może macie jakieś sprawdzone/przetestowane kursy?

Katarenia:
Wiem, że tutaj szkolą całkiem nieźle. Ale to chyba pracodawca powinien mu zapewnić szkolenia. Mylę się?

Michelle:
ale w jakim konkretnie zakresie? Możesz coś więcej powiedzieć?

Azalia:
Miałam kiedyś okazję pracować w takim miejscu i zdecydowanie muszę stwierdzić, że nie nadaję się do takiej właśnie pracy. Dlatego też przeglądając jakiś czas temu ciekawe oferty zatrudnienia, zaczęłam się zastanawiać, czy nie podjąć się pracy w charakterze opiekunki w Niemczech. Wiele ciekawych ofert można znaleźć w https://avanti-medic.eu/opiekunki-osob-starszych-oferty-pracy i warunki zatrudnienia za pośrednictwem Avanti Medic są moim zdaniem godne uwagi. Jak sądzicie, warto się zdecydować?

Celma:
Moim zdaniem takie szkolenia są niezwykle ważne szczególnie jeśli pracujecie na komputerze, są również dostępne takie szkolenia http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista-szkolenia/szkolenia-komputerowe#top .  Programy szkoleniowe to zestaw odpowiedzi na najczęściej nurtujące pytania oraz narzędziowe rozwiązania dla praktyków, jeśli akurat będziesz pracował w BOK, to zdecydowanie dobre wyjście dla Ciebie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej