Matki, Tatki i Dzieciatki > Babskie lelum polelum

Kredyt mieszkaniowy - jaki polecacie?

(1/8) > >>

kulejka:
Hejka koleżanki. Słuchajcie, nie mogłam nigdzie znaleźć tematu dotyczącego stricte kredytów na mieszkanie, więc zdecydowałam się rozpocząć zupełnie inny wątek. Mianowicie, jakiś czas temu z moim Michałem wróciliśmy do Polski po kilku latach spędzonych za granicą, głównie w Wielkiej Brytanii. Ja tam pracowałam przeważnie jako opiekunka, mąż za to zajmował się dorywczymi pracami na budowach i w magazynie. Wróciliśmy więc do kraju i od roku mieszkamy u moich teściów, no ale naszym celem jest wyprowadzka. Trochę odłożyliśmy na obczyźnie, ale i tak nie obędzie się bez kredytu. No i pytanie - gdzie wziąć kredyt mieszkaniowy. Ja zrobiłam mały research w internecie, podpytałam koleżankę, która specjalizuje się w analizowaniu rynku nieruchomości i najbardziej przypadła mi do gustu oferta kredytu w bz wbk - https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-hipoteczne/kredyt-mieszkaniowy/kredyt-mieszkaniowy.html. Okres spłaty kredytu może wynieść nawet 30 lat, a poza tym można otrzymać kredyt nawet w wysokości 90% wartości mieszkania. Jestem jednak otwarta na propozycje i czekam na Wasze opinie.

Michelle:
ja uważam, że w kwestii każdego kredytu należy iść do kilku banków, porozmawiać z doradcami i wybrać najkorzystniejszą ofertę.

karin:
Jeżeli chodzi o kredyt hipoteczny, to najlepiej skorzystać z pomocy doradcy finansowego, w końcu to duże zobowiązanie finansowe. O procesie kredytowy można poczytać sobie na blogu https://www.finai.pl znajdziecie tam teksty pisane przystępnym językiem na temat kredytów, zdolności kredytowej, nowych technologiach oraz bezpieczeństwa w sieci.

Michelle:
Kredyt to poważna sprawa i decyzja go dotycząca, nie może być podjęta na chybcika. Trzeba do tego podejść rozważnie, szczególnie jeśli bierzemy pod uwagę kredyty w obcej walucie. Nie chcemy chyba powtórki z historii z frankowiczami. W takim wypadku należałoby się zwrócić z prośbą o pomoc w zakresie zawyżonego kursu waluty, którym mogą się zająć doradcy z kancelarii Kpprimus.pl. Spróbują wypracować nowe, lepsze i korzystniejsze rozwiązanie dla tych, których kredyt we frankach zapędził w kozi róg.

Luna077:
Chcąc wziąć kredyt trzeba dokładnie przejrzeć wszystkie oferty i sprawdzić gdzie będzie najkorzystniej. Żeby było łatwiej najlepiej umówić się z dobrym doradcą finansowym (https://kredytok.pl/), z którym omówicie wszelkie warunki i możliwości. Najważniejsze to dobrze sprawdzić jakie oprocentowanie będzie Was obowiązywało i ile w efekcie pieniędzy będziecie musieli spłacić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej