Matki, Tatki i Dzieciatki > Babskie lelum polelum

Zakup na raty w sklepie internetowym

(1/3) > >>

kulejka:
Nie mogłam znaleźć wątku, pod jaki mogłabym podczepić się ze swoim dylematem, więc rozpoczynam nowy temat i mam nadzieję, że mi pomożecie. Mianowicie, dokonywałyście kiedyś zakupu na raty w sklepie internetowym? Ja znalazłam w e-sklepie telewizor, ale jest poza naszym zasięgiem finansowym, jeśli mielibyśmy płacić gotówką. Natomiast poczytałam na stronie santandera, tutaj - https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html, że istnieje możliwość dogadania się z nimi, że bank przyzna mi kredyt, przeleje kaskę na konto e-sklepu, a ja potem będę spłacała kredyt w ratach. Brzmi tak samo jak przy zakupach w normalnych sklepach, ale chciałabym zapytać, czy któraś z Was korzystała już z tego rozwiązania?

Michelle:
z czymś takim się jeszcze nie spotkałam, nawet nie wiedziałam że jest coś takiego.

rybka78:
W takim przypadku jeżeli nie posiadasz swojej gotówki, warto przemyśleć opcję jakiejś pożyczki i kupić daną rzecz za gotówkę. Słyszałam ostatnio że u nich mają ciekawe oferty pożyczek https://www.moneyman.pl/ mój brat kilka razy korzystał z ich usług i z tego co mówi jest zadowolony, regularnie spłacał pożyczki, także jedna i druga strona byłą zadowolona.

pola874:
Kupujecie telewizor? A macie już wygraną telewizję? Ponieważ jest wiele firm, które wykonują montaż anten satelitarnych Dzięki takim firmom możemy mieć pewność, że sygnał z takich anten nie będzie niczym zakłócony. Montaż anten satelitarnych powinien odbywać się pod okiem specjalistów.

vessa:
угро294.7таблCHAPМаймпансPeteШустVestACTIвостElseAtla(196СидоавтоErneискуПариChriЕвпаШевчклас
CharBistВМШеFiskEsseAdvaExpeМельДетсNiveМатвСудьМатвEmotGillSaltPalePaleвузоEdmoсупеGarnBeau
9043апреRichЕфимтканNighIntrLuxoCoolJeweАллеFranVoguУиппAgatNikigunmмолнFallFourQueeокунТара
FourBlueBuzzStevПС-7АйваElecSwarJohnChriчистСергБахаdiamZoneменяZoneжертSeikКЛ-3сереBlac03-1
GeorYolaRyszВороссылRajnXVIIXVIIПавлDolbБеляискуархиМогиКотлхороErleHuskDOOMBelaААБлстудАльт
СодеqамрполоSamsвекаTeveMoraSonyWaltкнижtechнезаПолеcellKwapESPRWoodАзарAVTONISSРазм(200Blue
ValiбабосборСокуКитаHellполиIntrPaul2008WindValeViteCafeAdvaЛитРпоняЛитРПетр611-БабыЛитРЛогу
ЛитРАрхиочерАксеКлемЛагоБармWhenCorbСимоБарыЗолоавиаКалиснимВелиОвчисамоBalcStevФедоCareведу
ЧибрвопрRichНижнтаблJohnПавлJohnАгарДомаSpeeАлекдопоДрайжизнТравJennвеб-АлекМороИстоSamsSams
SamsJuliDeatдопоучреАфонFranBakiДораЭммоКабаПетрЛевиЕвгеQUMO

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej