Matki, Tatki i Dzieciatki > Babskie lelum polelum

Podkład do cery suchej

(1/6) > >>

Oski:
Jaki możecie polecić podkład do cery suchej? Czy warto mieć taka sama markę kremów i podkładu, czy to nie ma znaczenia i można mieszać? Podkład stosuję dopiero od niedawna, wcześniej nie miałam takiej potrzeby, stąd mam małe rozeznanie w tych kosmetykach.

Kirra88:
Oj tutaj to prawdziwa loteria. Sama szukam dobrego podkładu już od dłuższego czasu i jeszcze nie trafiłam na ten idealny. Na szczęście z wyborem kosmetyków pielęgnacyjnych nie mam większych problemów i świetnie sprawdzają się u mnie chociażby takie masła do ciała, jak te tutaj . Fajnie nawilżają, a zarazem ujędrniają skórę, a co więcej w Indigo Nails mamy do wyboru wiele ciekawych produktów tego rodzaju, jak i innych kosmetyków pielęgnacyjnych.

nikita11500:
Możesz mieć kosmetyki z różnych marek, ważne aby pasowały do Twojego rodzaju skóry. Podkład do cery suchej najlepiej jak utrzymuje się wiele godzin. Widziałam, że te z Vichy mają taką cechę, na http://www.vichy.pl/blog/idealny-podk%C5%82ad-dla-cery-suchej-jak-wykonac-makijaz-dzienny/vmag60626.aspx o tym czytałam.

minionka:
Najlepszy jest podkład dr ireny eris. Ja go od kilku lat stosuję i nie mam problemów z cerą.

KasiaWozniak:
W dbaniu o cerę suchą trzeba podjąć szereg działań, dzięki którym nasza skóra będzie wyglądała zdrowo. Najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z przeszkoloną konsultantką z https://pl.oriflame.com/business-opportunity/consultant-finder która doradzi nam, jakie wybrać kosmetyki, a jakich unikać. Każda z nas w walce o lepszą i zdrowszą skórę popełniła wiele błędów. Warto więc skorzystać z pomocy specjalistki. To kobiety, takie jak my.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej