Matki, Tatki i Dzieciatki > Babskie lelum polelum

Mój samochód pali jak smok!

(1/4) > >>

pixelek:
Jak temu zaradzić??

Frania_W:
A było tak zawsze, czy od pewnego czasu? Bo jeśli od zawsze, to pewnie taka uroda samochodu - mocny silnik ect. Ale jeżeli coś się rozregulowało, to podejrzewam, że tylko mechanik jest w stanie pomóc. Pomyśl też jeszcze o takim kursie, bo jeśli nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi.

Michelle:
no to może trzeba się zastanowić nad zmianą auta. Zresztą można było o tym wcześniej poczytać jeśli już myślałaś o konkretnym modelu.

maluch1:
Ja wcześniej sprawdzałam jakie jest średnie spalanie.

kulejka:
Cóż, wydaje mi się, że w tej sytuacji nieodzowna okaże się wizyta u mechanika, a najlepiej to w ogóle w autoryzowanym serwisie. Tam profesjonaliści powinni stwierdzić, czemu twój samochód aż tak dużo zużywa paliwa. Przy okazji chciałam się Was, drogie forumowiczki, poradzić w jednej "samochodowej" sprawie. Mianowicie, jakoś ze trzy miesiące temu kupiłam swoje pierwsze auto, 8-letniego forda. Ubezpieczyłam go w firmie Mtu24, a teraz namawiają mnie na dodatkowe ubezpieczenie minicasco - http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/minicasco/. Słyszałyście coś o takim ubezpieczeniu? Polecałybyście czy raczej odradzałybyście?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej