Matki, Tatki i Dzieciatki > Babskie lelum polelum

Perfumy - dobry prezent na 18-tkę?

(1/5) > >>

kulejka:
Słuchajcie, kochane forumowiczki, nie wiedziałam, gdzie mogę podpiąć się z tym wątkiem i dlatego piszę do Was. Chodzi o to, że wkrótce moja Gosia będzie świętować 18. urodziny, w związku z czym chciałam jej sprawić jakiś wyjątkowy prezent. Długo się zastanawiałam, w końcu wymyśliłam że kupię jej perfumy. Na blipie znalazłam nawet stronę ze zniżkami do sklepu internetowego z perfumami - https://blip.pl/iperfumy/. Jak myślicie, taki prezent się sprawdzi, przypadnie do gustu mojej nastolatce? Chciałabym, aby poczuła się prawdziwą kobietą.

domua:
Jeśli myślisz o prezencie w formie perfum i ma to być na 18-stkę to fajnie byłoby kupić coś oryginalnego. Zobacz jakie zapachy istnieją, o których na pewno nie miałaś pojęcia: https://blog.tagomago.pl/10-szokujacych-zapachow-perfum-o-ktorych-nie-mialas-pojecia-cz-i/ . Już widzę to zdziwienie, kiedy dziewczyna rozpakowuje perfumy o zapachu "kodu genetycznego" XD

adik356:
Pewnie, że to dobry prezent. Ja na przykład kocham zapachy i moi najbliżsi o tym wiedzą, więc ciągle dostaję coś fajnego w prezencie. Jeśli chodzi o ciekawsze zapachy dla kobiet to popatrz sobie na stronie Prouve https://prouve.com/ . To nowa firma, ale ich kompozycje zapachowe wydają się bardzo ciekawe.

Sienna:
Perfumy zawsze są spoko, o ile ktoś kupi na prezent konkretną perfumę a nie jakiś szajs za 20 złotych, bo to mija się z celem. Tutaj mam ciekawą recenzję Giorgio Armani SI http://amantis.pl/giorgio-armani-si-recenzja/ świetna perfuma, moja siostra jej używa, bardzo trwały i uwodzicielski zapach. Idealny na prezent dla konkretnej kobiety.

Captiwka:
Wydaje mi się, że lepszym prezentem będzie podarowanie takiej fotoksiążki https://www.cewe-fotoksiazka.pl/ ze zdjęciami solenizantki
To będzie super pamiątka :D
Dodaj jakieś super opisy i wybierz czaderskie zdjęcia

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej