Matki, Tatki i Dzieciatki > Babskie lelum polelum

Budowa domu - czy ubezpieczać?

(1/6) > >>

kulejka:
A może Wy, koleżanki, pomożecie w moim dylemacie. Zastanawiam się bowiem, czy warto ubezpieczyć dom podczas jego budowy (przymierzamy się z moim Robertem do pobudowania się). Wiecie, może się zdarzyć tak, odpukać, że np. w trakcie budowy jakiś złodziej ukradnie materiały. Gdybym wcześniej ubezpieczyła budowę, w razie takiej sytuacji, mogłabym uzyskać odszkodowanie. Co myślicie na ten temat? I jeszcze jedna kwestia, ale dotycząca mojego brata. Brat zastanawia się, jakim preparatem zaimpregnować kostkę brukową. Ja znalazłam coś takiego na stronie Nobilesa - http://nobiles.pl/produkty/beton/nobiles-pilbet-impregnat/. Wy kojarzycie może ten impregnat?

dana78:
Moi zdaniem warto, bo w życiu różnie bywa tak naprawdę. Warto tutaj pomyśleć też o dobrych rozwiązaniach do różnych działań, np, podczas budowy, remontów ogrodowych polecam pracę z koparami od firmy http://staltechnika.pl/pl/ , która jest producentem.

tatiana:
Moim zdaniem warto ubezpieczyć. Lepiej dmuchać na zimne.

emila.serek:
Lepiej ubezpieczyć, szczególnie jak np. wynajmuje się elementy od innych firm. Mam tu na myśli np. rusztowania takie jak od http://bau-form.pl/ To jest budowa i trochę trwa, więc ja bym nie ryzykowała.

maluch1:
Warto znaleźć firmę, która sprawnie i bez problemów wykona budowę domu. Ja znalazłam ciekawe projekty domów energooszczędnych na http://finaldom.pl/ i zamierzam z nich skorzystać. Chciałabym w końcu mieć dom, który nie będzie generował kosmicznych kosztów, a przy tym będzie nowocześnie wyglądał.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej